Wpis z mikrobloga

@Americty: dokładnie tak jak ja xd ja mam w planach w końcu iść do psychologa żeby zrobił mi testy i potem do psychiatry równoczesnie po leki - na które najbardziej licze że coś pomogą, liczyłem że z wiekiem coś sie zmieni ale lęki sa tak zakorzenione że tylko leki pomogą
  • Odpowiedz
@ziomus0812: Kurde to nie fajnie, jeśli leki nie pomogą to będę próbował ketaminy - która jest podobnym dysocjantem do DXM (Acodin), który kilka lat temu brałem rekreacyjnie codziennie przez około rok i może to brzmieć nieprawdopodobnie - w pewnym momencie fobia społeczna nagle znikła. Przestałem odczuwać lęk społeczny, zacząłem pisać do starych znajomych, nie czułem w ogóle zażenowania i miałem różowe okulary na świat. Przestałem brać i przez kolejne kilka miesięcy
  • Odpowiedz
DXM (Acodin), który kilka lat temu brałem rekreacyjnie codziennie przez około rok i może to brzmieć nieprawdopodobnie - w pewnym momencie fobia społeczna nagle znikła


@perfidnyplan: no to mnie zaciekawiłeś. W USA jest zarejestrowany lek Auvelity (bupropion + DXM) jak lek przeciwdepresyjny. Jeśli pójdziesz do kumatego lekarza, powiesz że takie połączenie jest zarejestrowane w USA, to może Tobie wypisać właśnie bupropion + DXM (uwaga: ważna jest wersja bupropion SR, XR itp
  • Odpowiedz
Kurde to nie fajnie, jeśli leki nie pomogą to będę próbował ketaminy - która jest podobnym dysocjantem do DXM (Acodin), który kilka lat temu brałem rekreacyjnie codziennie przez około rok i może to brzmieć nieprawdopodobnie - w pewnym momencie fobia społeczna nagle znikła.


@perfidnyplan: poza tym, ketamina i dekstrometorfan znacząco od siebie się różnią. Za to, że zniknęła u Ciebie fobia społeczna, mogą nie odpowiadać właściwości dysocjacyjne DXM (wpływ na receptor
  • Odpowiedz