Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć wszystkim, czy ktoś probował organizować coś na #erodate ? Czy tam są normalne laski, które chcą sobie pouprawiac seks czy to po prostu roksa i zwyczajnie trzeba wyciągać hajs? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym portalem? Dużo scamów? Warto kupić premium? Już mi się nie chce prowadzić 1000 rozmow na tinderze, żeby coś wyhaczyć.

#divyzwykopem #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć wszystkim, czy ktoś probował organizowa...

źródło: 1000_F_191226705_QgOlsYoC47shFkM4xO4RRSJYpFHp2oVI

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sam sobie odpowiedz - po co "normalna" młoda laska miałaby tam wystawiać swoje ogłoszenie, skoro każda wie że na tinderze może przeglądać sobie fotki anonimowo normalnych przystojniaków i się z nim po cichu umówić?

laska która tam się ogłasza albo jest "mocno specyficzna" (zaburzona), albo stara a by chciała buhaja jesz zaznać, albo zwyczajnie chce zarobić $
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jezeli na Tindere nie jestes w stani wychaczyc po 1000 rozmowach jakiejs dziewczyny na ONS, FWB czy LTR to sobie odpusc jakiekolwiek aplikacje randkowe bo po prostu sie do nich nie nadajesz. I jeszcze to zdjecie kota. Cringe.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak chcesz tam za darmo poruchać to musisz spełnić 3 warunki:

1. Mieć ogromnego #!$%@? >20cm
2. Mieć #!$%@?ą sylwetkę albo mordę chada a najlepiej i to i to
3. Musi ci stawać do kobiet z "kilka kilogramów za dużo" (czytaj 20 za dużo) bo tam 95% takich użytkowniczek niestety.

  • Odpowiedz
1. Mieć ogromnego #!$%@? >20cm

2. Mieć #!$%@?ą sylwetkę albo mordę chada a najlepiej i to i to

3. Musi ci stawać do kobiet z "kilka kilogramów za dużo" (czytaj 20 za dużo) bo tam 95% takich użytkowniczek niestety.


@De_Fault:
1. Mam.
2. Mam.
3. To niestety nie.
  • Odpowiedz
skoro każda wie że na tinderze może przeglądać sobie fotki anonimowo normalnych przystojniaków i się z nim po cichu umówić?


@Dietetyq: choćby dlatego że tinder to szambo dla przegrywow, a na erodate masz inną grupę docelową. Sporo osób z własnymi firmami, a nie zastanawiającymi się jak rachunek podzielić
  • Odpowiedz