Wpis z mikrobloga

@Deladomboix jak miał tam zbankrutować jak rata przez 10 lat będzie wynosić 2.2k? Przecież jak bym rzucił obecna dobrze płatną pracę i poszedł pracować. Na cieciowke to bym to normalnie spłacał xd
@niewiemjakiwybrac: Tak jest. Nie będzie już takiej korzystnej oferty, nawet przy zerowych stupkach. Pomimo tego, że #!$%@?ło ceny. W mojej okolicy single w gównorobotach pobrali mieszkania w powiatowym za trzysta kilkadziesiąt koła, gdzie normalnie musieliby mieć ponad 60k wkładu, a tutaj wystarczyło im zarabiać kilka tysiaków netto na UoP. Dla społeczeństwa #!$%@? program, dla indywidualnych osób wygrana.
@niewiemjakiwybrac ja powiem tak. Za granicą mamy wojnę. Ceny rosną tudemun. Już chyba wolę kupić klatkę gdzieś na Bałkanach - bo kto wie co się będzie działo w Polsce w przeciągu 10lat ? Przed chwilą był cyrk z covidem, co będzie następne ?
zasty się zarzekał "Z PISEM NIC NIGDY", a później po zawiązaniu "koalicji" fotki na Orlenie robili. ( ͡° ͜ʖ ͡


@niewiemjakiwybrac: chłopie, wcześniej był taki program około 2017/2018 "mieszkanie dla mlodych" czy coś takiego, znajomy wtedy kupił 70m2 za 200k (wtedy 70m2 kosztowało 400-500k) xD A pracował w IT i wtedy sie zarabiało tak średnio 15k brutto / 16k netto b2b czyli ok 10-11k na rękę i rata go
@niewiemjakiwybrac: szwagier pokazywał ogłoszenie w byłym wojewódzkim 60k mieszkańców (dziura) za 25.2m kawalerka 315k xDDD
4 lata temu brałem niezgodną z przepisami 21m2 za 99k i wydawało mi się za drogo. Ufff. Nie żałuję.