Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam takie pytanie zainspirowane tym wpisem https://wykop.pl/wpis/75828897/przegryw-divyzwykopem-pytanie-tak-z-ciekawosci-zap
Tak z ciekawości zapytam, słyszał ktoś o takiej opcji u divy, że można z nią porozmawiać jak z normalnym człowiekiem, albo że ona traktuje klienta jak normalnego człowieka?
Nie spróbuję, ale ciekawi mnie to, czy zdarzały się takie sytuacje.

#divyzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
można z nią porozmawiać jak z normalnym człowiekiem


@mirko_anonim: taa, można nawet #!$%@?ć wspólnie pizzę, wypić wino, obejrzeć film. Może nawet z tobą iść na zakupy i pomóc kupic ciuchy pasujące do ciebie, #!$%@?ąc przy tym gałę w przymierzalni. Można wypić kawę na mieście czy połazić po parku i wiele wiecej. To wszystko wyżej miałem w układzie sponso. Kwestia tego czy cię polubi po prostu. I oczywiście mówię tu o sponsoringu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Można rozmawiać. Można iść na spacer, do muzeum, albo po prostu się przytulić i leżeć.

Klienta traktuje się, jak normalnego mężczyznę, bo przecież nim jest. XD

Chyba że jego zachowanie jest butne, to wtedy stosunki dyplomatyczne ulegają zmianie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak będziesz normalnie divę traktował to ona też cię będzie traktować tak jak byś chciał. Jak nie będziesz roszczeniowy i wymagał od niej wszystkiego co se zazyczysz bo przecież płacisz to na wiele diva jest w stanie się zgodzić. To zwykle kobiety są a nie worki na spermę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dobra, przyznam się że to był bait.
Zainspirował mnie ten wpis który podlinkowałem na początku - gdzie gość pyta czy spotkał się ktoś z sytuacją żeby można było rozebrać divę. No kurde, jak on się boi o to ją zapytać, tylko pyta na Wykopie, to nie wiem jak on sobie wyobraża divy? To jakieś ufo z innego świata? Że nie można zapytać, że nie można zaproponować? :D
  • Odpowiedz
Jesteś jakimś mitomanem marzycielem? Miałem okres w życiu że chodziłem. Zaliczyłem chyba ze 100. Ale co tam jakiś anon wie lepiej, mi się tylko zdawało.

Tak samo jak nie mają absolutnie żadnego znaczenia opinie na Garso - są totalnie niewiarygodne


Opinie na garso są bardzo wiarygodne i zadziwiająco szczegółowe. nawet takie rzeczy że którejś wali z pyska, potrafią się zgadzać.

opcja GFE to nic nie znaczy,


Znaczy. Jeśli masz tą opcje to
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Jeszcze jedno.

@accalaurentia - pozdrawiam, dopiero się zorientowałem z kim rozmawiam, choć po przeczytaniu co piszesz nie było trudno się domyślać:)

Ja również w ubiegłym roku na tym tagu poważnie odpowiadałem na wszelkie pytania itp (mam koleżankę w tej branży oraz kilka jej koleżanek też znam, Warszawa jeśli Cię to interesuje), ale niestety tutaj jest za dużo baitów i wyśmiewania dziewczyn z tej branży, więc przestałem, ale
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): .

@Mezomorfix - nie no, zagiąłeś mnie :D to że mam koleżanki w tej branży nic nie znaczy, przekonałeś mnie pisząc to:

Połowa jest stale na haju lub pijana


Widać że dobrze znasz te dziewczyny, wiec nie podejmuję się dyskusji z takim fachowcem :D
Ale wierzę w 100% że właśnie tak Cię te dziewczyny traktowały - dokładnie tak jak napisałeś - jeśli nie miały opcji GFE to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale co ty mi tu chłopie chcesz udowadniać? Byłem widziałem. Przestałem się tak bawić już od roku właśnie z tych powodów o których napisałem wcześniej.
Nie wiem zdawało mi się czy co? Szwagrom z garso też się zdaje? Halucynacje? Gdy odbiera telefony na spotkaniu ze mną i z innymi to mi się przesłyszało?
Siłą rzeczy o ile nie wydajesz kroci albo nie korzystasz z cichodajek to masz przemysł masowy. Nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): .

@Mezomorfix - Jak ktoś pisze złą opinie o divie (niemiła, atmosfera słaba, itp) to najczęściej jest to wina klienta. Szkoda że klienci sami o sobie nie piszą opinii np."była niemiła, ale to chyba ja odwaliłem, bo w sumie troche chamsko się zachowałem, trochę śmierdziałem, no i trochę przesadziłem z czymś tam". Ale nie, taki tylko napisze "2/10 niemiła, atmosfera słaba, nie chciała nawet rozmawiać, nie starała
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No to chyba masz wyidealizowany obraz rzeczywistości jeżeli ci sie wydaje że ludzie będą cie traktować z wzajemnością.

A co do bycia uprzejmym, to ja jestem i nawet na chamskie zachowania starałem zachować kulturę. Ale jeżeli chodzi o prostytutki to niestety ale spora część jak widzi takiego „kulturalnego” typa a co gorsza zestresowanego młodego chłopaka który dopiero zaczyna przygodę to widzi w nim nic innego jak szybki hajs. One klientów
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Na początek zawołam @Kopytnik_1 , bo nie wie pewnie jaka dyskusja kryje się za jego plecami.
OP już sporo wyjaśnił, ale wolę popisać z @Mezomorfix , bo spróbuję coś wyjaśnić.
Nie, to nie jest tak że Garso to święta wyrocznia. Garso ma służyć tylko, czy panna jest realna, a jeśli tak, to czy nie ma mniej świadczonego serwisu niż w ogłoszeniu, realny wiek, fryzurę czy wagę, inne kryteria
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): To ja, OP :)

@Mezomorfix odpiszę Ci poważnie, mimo że wiem że Cię nie przekonam, ale może inni poczytają.

No to chyba masz wyidealizowany obraz rzeczywistości jeżeli ci sie wydaje że ludzie będą cie traktować z wzajemnością


Mam doświadczenie życiowe i wiem że właśnie dokładnie tak jest. U div wręcz szczególnie jest to widoczne. Zresztą w każdej branży tak to działa.

Ale jeżeli chodzi o prostytutki to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Hej jak jesteś z Warszawy to może znasz Alinę priv przyjmowała kiedyś na grzybowskiej, koralkowej. Ukrainka wysoka szczupła no dla mnie jedna z lepszych w wawie. Może wiesz czy wróci jeszcze? Może masz jej insta fb?
  • Odpowiedz