Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: To kogoś jeszcze dziwią sondaże CBOS? Przecież niezależnie czy PiS czy Koalicja 15 października są u władzy to CBOS zawsze publikuje sondaże, które mocno faworyzują władze. Już dawno nie uważam CBOS'u za wiarygodną sondażownie i Wam zalecam to samo.

Jest dokładnie, jak z TVP - ze ścieku zrobili ściek jeszcze większy.

? XD
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: jak idzie takie bzdury pisać. Zrobili z TVP zwykła telewizja o danym zabarwieniu ideologicznym. Tvpis to była szczujnia z którą można jedynie stalinowskie kroniki filmowe porównywać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziom

@Kapitalista777: To kogoś jeszcze dziwią sondaże CBOS? Przecież niezależnie czy PiS czy Koalicja 15 października są u władzy to CBOS zawsze publikuje sondaże, które mocno faworyzują władze. Już dawno nie uważam CBOS'u za wiarygodną sondażownie i Wam zalecam to samo.


Nie #!$%@? logiki - to co piszesz to prawda, jednak żadna sondazownia NIGDY nie #!$%@?ła niczego choćby odrobinę zbliżonego XD
  • Odpowiedz
  • 0
@TenXen47 Poza "Wiadomościami" to rzeczywiście była telewizja "z misją", mająca wiele wartościowych treści.

Dzisiejsi propagandyści z TVP robią to samo, tylko w drugą stronę, a przy tym usunęli mnóstwo wartościowych treści, jak choćby po 20 latach zakończyli "Studio Wschód", bo nieładnie wypowiadano się tam o ich wschodnim partnerze.
  • Odpowiedz
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno Chłopie, TVP to był ściek, ale bez porównania z najbardziej hardcorowymi jazdami TVN, nota bene telewizji założonej przez służby specjalne PRL.

Do dziś pamiętam materiały TVN, do których stalinowska telewizja za PRL, a co dopiero TVP PiS NIGDY nie będą miały podjazdu.

To jednak Wykopków nie interesuje i nie interesowało. I nie, nie ma tu żadnego znaczenia, że jedna telewizja jest publiczna, a druga "prywatna" (prywatna telewizja UB).
  • Odpowiedz
jak idzie takie bzdury pisać. Zrobili z TVP zwykła telewizja o danym zabarwieniu ideologicznym. Tvpis to była szczujnia z którą można jedynie stalinowskie kroniki filmowe porównywać.

@TenXen47: Widzę już bramka została przesunięta. Już TVPO nie jest bezstronne, tylko "o danym zabarwieniu ideologicznym".
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno Chłopie, TVP to był ściek, ale bez porównania z najbardziej hardcorowymi jazdami TVN, nota bene telewizji założonej przez służby specjalne PRL.


Do dziś pamiętam materiały TVN, do których stalinowska telewizja za PRL, a co dopiero TVP PiS NIGDY nie będą miały podjazdu.


@Kapitalista777: z pewnością jesteś w stanie podać przykłady?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013 Czyli ja jestem "pisowcem", do tego "jawnym", mimo że nigdy nie głosowałem na PiS, za to wspierałem PO, a Ty nie jesteś peowcem, mimo że jesteś fanatykiem tego ugrupowania? XD

z pewnością jesteś w stanie podać przykłady?


Oczywiście.
  • Odpowiedz