Wpis z mikrobloga

#yanek #odyn I bardzo dobrze, że zobaczymy jak to wyglądało z perspektywy Janka. Korsir też święty nie jest i swoje za uszami ma w tej dramie. Chylozaur obsrał zbroję i nie chce się wypowiadać, żeby przypadkiem uczucia kubusiowe nie ucierpiały i w konsekwencji nie wywalili go z odyńców.
@Korsir Olbrzym idzie...

@zwrotnaskarb Jeśli już masz taki wpływ na Janka, to namów go na to, żeby najpierw wypuścił film a po nim live, bo jak zrobi na odwrót to 90% pytań na czacie będzie dotyczyć dramy i albo będzie je pomijał albo spojlerował co będzie w filmie.
  • 15
  • Odpowiedz
@Korsir: najlepiej to przemilcz i po prostu kompletnie zlej temat, jano tylko liczy na podjecie dyskusji i krecenie dramy. Jak olejesz przepychanki, to 2 dni i temat minie razem z weekendem :D
  • Odpowiedz
@bbul44: ja mam do was prośbę. Nie ładujcie mnie w to. Janek założył tu konto, potrafi czytać. Moje życie nauczyło mnie być bezstronnym. I nie zamierzam brac w tej całej śmiesznej sprawie udziału. Pozdrawiam- i bez urazy ale już się w tej sprawie nie udzielam. Pozdro wykop pozdro widzowie
  • Odpowiedz
XD fakt doradziłem że widzowie zasługują na prawdę i szczerość. I że jeśli jest mu tak z tym ciężko żyć, ciągle mu to nie daje spokoju, to niech to wyrzuci z Siebie i się dalej nie męczy.
  • Odpowiedz