Wpis z mikrobloga

Patrzę na ceny nowych i wtórnych nieruchomości w naszym pięknym mieście i muszę przyznać, że ludzie w regionie muszą być naprawdę bogaci skoro takie eleganckie ceny są zarzucane. Nie spodziewałem się, że w naszym nadmorskim #!$%@?łku ceny będą przebijać Poznań czy Łódź.

#szczecin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whoru: Wszędzie będzie drogo. Nie wiem co tak ludzie sobie ubzdurali ze ceny spadną...nie spadną. Mam na mysli miasta. Będzie tak jak wszędzie na świecie czyli ceny nieruchomości w miastach będa tylko rosnąć, bo mieszkańców miast przybywa i ilość chetnych do mieszkania w najlepszych miejscówkach skłonnych zapłacić absurdalne kwoty będzie tylko przyrastać.
Tanieć będzie tylko na wsiach jeśli już
  • Odpowiedz
  • 3
@asdfghjkl: ty no być może, ale bardziej chodziło mi o to, że w tak lichym mieście jak Szczecin pośrodku niczego ceny nieruchomości biją Poznań czy Łódź
  • Odpowiedz
@whoru: ja się spodziewałem. Od lat mówię, że Szczecin ma potencjał i ludzie będą go dostrzegać i to się już długo dzieje. Poczekaj jeszcze trochę to dopiero zobaczysz ceny i wzięcie nieruchów (te nad Odrą to w ogóle idą jak bułeczki).
  • Odpowiedz
  • 1
@Krupier: co to znaczy potencjał? gospodarczy czy po prostu jest jedynym większym miastem w regionie i długo długo nic i dopiero Poznań? Ceny mieszkań w Szczecinie wynikają z połączenia kilku składowych: brak terenów pod zabudowę, gdzie byłaby odpowiednia już infrastruktura, do tego fatalne, nie do życia śródmieście. Podziwiam ludzi chcących mieszkać nad cuchnącą Odrą, co kto lubi.
  • Odpowiedz