Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #izrael #koalicjadeweloperska

Życie to jest jednak przewrotne. Jeszcze kilka lat temu byłem typowym kucem (chociaż raczej o poglądach libertariańskich), a dzisiaj najlepiej reprezentuje mnie chyba Partia Razem.

1. Jako jedyni chcą zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. #
2. Mimo, że to socdemy/socjaliści, to jako jedyni kumają wolny rynek i wiedzą, że dopłaty do kredytów, to ślepa uliczka i trzeba zwiększać podaż. Najgłośniej też krytykują Devmana i wszystkie potworki pato-developerskie.
3. Chcą budowy CPK i są budowaniem elektrowni atomowych.
4. Nie są kościółkowi i jako jedyni są zgodni w kwestii aborcji, finansowania kościoła, związków partnerskich, małżeństw jednopłciowych, religii w szkole.
5. Hejtują Izrael, ale bez antysemickich wysrywów w stylu Brauna.

Oczywiście nadal są lewakami i gdyby dorwali się do systemu podatkowego, to pewnie bym na tym nie skorzystał. Nie mogę im jednak zarzucić hipokryzji, obłudy i są raczej spójni w tym co głoszą. Trzymam kciuki za nich w tej kadencji, niech trzymają się z dala od obecnego rządu i ich punktują. Może coś z tego będzie za 4 lata.
antipopulismus - #nieruchomosci #izrael #koalicjadeweloperska

Życie to jest jednak p...

źródło: zorganizowany obrazek hejtujacy program BK0

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Onbezwasa: Nie wiem czy od ściany, do ściany, bo akurat Konfa z Razemkami w kilku kwestiach jest zgodna (atom, CPK, sprzeciw wobec dotowaniu banków i deweloperów). Poza tym nigdy nie miałem konserwatywnych poglądów na obyczajowość. I to, że nie mam betonowego łba traktuje jako atut.
Jeżeli ty się w żaden sposób nie rozwijasz przez doświadczenia i wiedzę i osiągnąłeś swój prime w wieku 20 lat, to współczuję/gratuluję.

A nawiązania do tagów
  • Odpowiedz
@antipopulismus: Muszą się tylko pozbyć senator Górskiej, która gra w jednej lidze z Żukowską i jej wypowiedziami, że facetów należy karać za gwałt bez żadnych dowodów, tylko na podstawie oświadczenia domniemanej ofiary. Bez takich głupot i to rozsądna socjaldemokracja.
  • Odpowiedz
@eeehhh:

@antipopulismus: I.... pchałeś się w Konfę...?

nie wiem jak teraz ale za moich czasów popularne było myślenie w stylu:

no ma kontrowersyjne poglądy obyczajowe ale najważniejsza jest gospodarka
  • Odpowiedz
@Byter: Ja byłem kucem 10+ lat temu to mój zamordyzm obyczajowy był nienaruszalny, a patrzenie na świat kreowały mi katolsko-nacjololo-narodowe media. Przecież ktoś kto poszedł w Konfę nie zniósłby takiego światopoglądu jaki głosi lewica.

Nie wiem jakie poglądy ma OP, ale wnioskuję że sprzeczne, czyli żadne. Dodatkowo pewnie kompletnie nie ogarnia która partia co ma w statutach. W Polsce nigdy nie było partii stricte liberalnej w każdym calu. Ludzie rok temu
  • Odpowiedz