Wpis z mikrobloga

Już się nie zesrajcie z tym narzekaniem na kredyt 0%. To nie wina społeczeństwa, że jesteście singlami, #!$%@? zarabiacie, nie macie żadnych oszczędności i rodzice nie zapewnili wam żadnego wsparcia finansowego. Przed programem nie było was stać na mieszkanie, po programie też nie będzie. Prawda jest taka, że macie ból dupy o to, że nie skorzystacie na kredycie 0%, w #!$%@? macie gospodarkę i to, że ceny nieruchomości wzrosną. Gdyby warunki tego programu były dla was korzystniejsze, to z uśmiechem na ustach załadowalibyście się w kredyt po same jaja.
Koszt podniesienia 500+ do 800+ to około 26 mld złotych rocznie, jakoś nie widziałem takiego poruszenia jak teraz, a ten program też was nie objął i kosztuje więcej, niż "Mieszkanie na start".

#nieruchomosci
  • 28
@donttalktome: Właśnie miałem prosić na tagu o streszczenie tego oburzenia, pogróżek i furii ze strony tych bez mieszkań. Spodziewałem się że to akurat przeciwnicy socjalu i przeregulowania tacy jak ja będą wkurzeni xD

FYI mi już ten rozrost systemu i redystrybucja zaczynają obojętnieć xD Może to też dlatego teraz to inni sie burzą
Bez tego programu nie byłoby nas stać na spłatę raty normalnego kredytu.


@donttalktome: ciekawe dlaczego xd może dlatego że 5 minut wcześniej rząd dopłacał do kredytów?

Już się nie zesrajcie z tym narzekaniem na kredyt 0%. To nie wina społeczeństwa, że jesteście singlami, #!$%@? zarabiacie, nie macie żadnych oszczędności


@donttalktome: a to w kontekście powyższego to już jest całkiem zabawne.

Koszt podniesienia 500+ do 800+ to około 26 mld złotych
@donttalktome: ja dobrze zarabiam, mam oszczędności i rodzice pewnie tez cos tam pomogą, a pluje na ten program, bo nie chce wydawac na #!$%@?ą klitke milion zlotych.

Gdyby warunki tego programu były dla was korzystniejsze, to z uśmiechem na ustach załadowalibyście się w kredyt po same jaja.


Z usmiechem to nie, nadal hejtowalbym ten program, ale oczywiscie ze bym sie zaladowal xD dlaczego mialbym tego nie zrobic? Zeby sluzyc jako przyklad