Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #blackpill #polakicebulaki #logikaniebieskichpaskow

O powszechności takich przekonań doskonale wiedzą Polki, które związały się z obcokrajowcem. Przekonałam się o tym również ja, kiedy zaczęłam się spotykać, a następnie myśleć o ślubie z Pakistańczykiem. Kiedy Polka poznaje Polaka, nikt nie mówi jej, żeby lepiej się zastanowiła, bo to pewnie pijak, damski bokser, który będzie ją zdradzał, zostawi dla młodszej i nie będzie płacił alimentów. O teściowej już nie wspominając, bo to już najdalszy krąg piekła. Przecież każdy jest inny, nie możemy sądzić po nagłówkach w tzw. szmatławcach, opierać się na statystykach, ani tym bardziej doświadczeniu córki koleżanki kuzynki pani ze sklepu spożywczego. Bo to, że Ziutek to łotr straszliwy, nie znaczy, że Stasiu będzie taki sam. Kiedy jednak ta sama dziewczyna zakocha się w przedstawicielu innej narodowości, rusza lawina przestróg i osądów. Osądzają najbliżsi, znajomi, prawie-obcy (przykładowa pani ze sklepu spożywczego), ale przede wszystkim całkowicie obcy – tysiące anonimowych osób w internecie, które nie tylko uzurpują sobie prawo do oceniania naszych wyborów życiowych, ale też zakładają, że wiedzą o nas wszystko.
Co to, już Polaków nie było?

https://www.onet.pl/turystyka/klubpolekpl/kiedy-polka-poznaje-polaka-nikt-nie-mowi-jej-zeby-sie-zastanowila/l925qkp,30bc1058

Oczywiście, trzeba brać p0laka bo przecież jesteśmy "waszymi" kobietami hehe xD Dziewczyna szczęśliwa, zakochana i dobrze traktowana ale nie... i tak będzie to komuś przeszkadzać bo przecież powinna mieć uzależnionego od alkoholu i agresywnego mirka zamiast ahmeda, który traktuje ją jak księżniczkę :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #blackpill #polakicebulaki #logikanie...

źródło: 841561

Pobierz
  • 30
@WyzwolonaPodrozniczka: Bo postujesz na #blackpill że wolisz ciapaków pomimo że wiadomym jest że każdy biały femoid preferuje białego samca do prokreacji jeśli ma wybór. Ciebie rypią podludzie, bo twoja własna rasa tobą wzgardziła. Nawet sobie nie wyobrażam jakim buldożerem 2/10 musisz być.
@500minus: każdy biały femoid lubi przystojnych facetów, niezależnie od tego czy są biali, czarni czy żółci... Atrakcyjny facet zawsze ma wzięcie, niezależnie od tego jaki ma typ urody. Osobiście wolę, żeby mnie rypal "ciemny podluź" niż p0lski przegryw... To dopiero prawdziwe upokorzenie :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: No ale jak masz porównanie między dwoma takimi samymi jakościowo typami, a będą się różnić tylko kolorem skóry to zawsze wybierzesz jaśniejszego. Więc cały twój lewicowy bełkot o tym że habibi jest lepszy od białej rasy jest o kant dupy potłuc. Nie wiem po cholerę tak bardzo starasz się p0lko dowieść że nie jesteś rasistką jak każdy i tak wie że nią jesteś.
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: Mam też teorię na twój temat że zwyczajnie biali mężczyźni nie chcieli ci być posłuszni, więc poleciałaś do zwierząt z południa, bo oni postrzegają włożenie fjuta obrzezanego w białą cipę jako coś w rodzaju zemsty na rasie panów i będą dużo bardziej posłuszni aby móc to zrobić. Ale to też by świadczyło o tym że raczej bardziej przypominasz nosorożca czy hipopotama z wyglądu jak typowa p0lka skoro biali się na
@500minus:

Mam też teorię na twój temat że zwyczajnie biali mężczyźni nie chcieli ci być posłuszni

Sorry ale preferuje związki partnerskie a nie relacje na zasadzie ofiara i kat. To, że ty byś chciał się nad kimś znęcać i czyimś kosztem budować poczucie własnej wartości nie znaczy, że ja podobnie do tego podchodzę :)))

poleciałaś do zwierząt z południa, bo oni postrzegają włożenie fjuta obrzezanego w białą cipę jako coś w
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: No niestety nie preferujesz związków partnerskich tylko posłusznych chłopców którzy będą "tańczyć i o siebie dbać" po to aby dostać dostęp do artefaktu. Nie wiesz czym jest partnerstwo, bo jesteś tylko do seksu. Ta wiedza jest dla ciebie niedostępna ze względu na dwucyfrowe iq.