Wpis z mikrobloga

Czy jest nasrane poprawnością polityczną itp. bzdurami?


@panDario: jest czarny i kobieta - dla niektórych tu to już za wiele (a i chyba jakiś trans). Zresztą z takim podejściem to odpuść, jak masz oglądać i tylko szukać co niby jest woke.
  • Odpowiedz
@panDario: akurat tym razem się udało bez. No chyba, że nadinterpretujesz niektóre elementy. Nawet z ideologicznego punktu widzenia są różne, bardzo szare idee przedstawione. Może jest jakaś magiczna idea ideologiczna oryginalnego Fallouta (ja gier nie nadinterpretowałem).

Nie chce spoilerować, ale jeśli grałeś w gry to wiesz, że


i w pierwszym odcinku jest atak na jeden z nich przez "wyzwolicielkę", a co robi wyzwolicielka?


Itp.
  • Odpowiedz
I sorry ale tak wygląda to na tym portalu - czarny bohater = ideologia


@FrostlyMostly: no wlasnie ty to uprawiasz

pytanie o woke/ideologie/poprawnosc polityczna = nie pasuje mu czarny bohater xD

człowieku, wróć do szkoły, doucz się i przestań upokarzać
  • Odpowiedz
człowieku, wróć do szkoły, doucz się i przestań upokarzać


@NewBlueSky: xD
To że ty napiszesz że ktoś się upokarza, nie sprawia że tak jest :)

Przypałętałeś się jako obrońca OPa i coś bulgoczesz twierdząc że tu chodzi tylko o zwykłe pytanie - post nad twoim koleś pokazuje całującą się pare i twierdzi że nie warto oglądać xDDD A cały tag #!$%@? postami o tym że czarny kradnie. Nie no spoko.
Niektórzy
  • Odpowiedz
Przypałętałeś się jako obrońca OPa i coś bulgoczesz twierdząc że tu chodzi tylko o zwykłe pytanie - post nad twoim koleś pokazuje całującą się pare i twierdzi że nie warto oglądać xDDD


@FrostlyMostly: xDDD wy prosci ludzie widzicie swiat tylko 0 - 1

Ja jestem obiektywista, obronca logiki, a nie jakiegos opa. Gardze personifikacja argumentacji xD

I tu widac dlaczego jestescie chorzy, naczytales sie tego gowna (nawet nie chce mi sie
  • Odpowiedz