Wpis z mikrobloga

Dzień dobry państwu. Mamy środę 20 mamy, godzina jest 15.40. Przyszedł Major rano, dzisiaj zjawił się jak zawsze nie będę mówić...
Weź się ty ode mnie #!$%@?! U lekarza byłem...
Lewe zwolnienia wypisała lekarz, bierze do kieszeni wiadomo co. Chory! Nie możesz pracować! A kto zrobi? Konon... A czy ta lekarz widziała na co ten człowiek chory? A lekarze takich ludzi jak tu boją się..
Weź ty mnie #!$%@? nie nagrywaj!
Boją się! Boją się jak nie wiem. Dobrze że co innego nie sprawdziła jeszcze. Że sam na sam nie poszła. A może była sam na sam? Bo ja nie widziałem. I za to dała. Jak żywiej jej się zrobiło, pociągała a lekarka jeszcze wiadomo młoda blondyneczka.
Proszę nie obrażać lekarzy!
Tak, proszę nie obrażać lekarzy. Bo lekarze są dobre do ziemi loża takich ludzi co prawdę mówią... Tak to jest w Polsce się dzieje. Teraz pudzie pismo do ministra zdrowia zaraz napiszę. Później lekarze biorą flagi polski narodowej. Idą pod ministerstwo i krzyczą daj więcej pieniędzy Bo my mamy potrójna pensję!
Precz z twoim kanałem, głupoty gadasz...
Potrójna pensję! Tak to jest... Konon zdrowy jak dzwon! Tak daje Bóg Pan Jezus dla niego. Bo wierzy w Boga, Pana Jezusa króla Chrystusa naszego. Mogę pokazać zaświadczenie jak jest podpisane jaka lekarka dla tego człowieka. Że chory tylko nie wie od której pory i na co chory! Ludzie głośno mówicie prawdę mówicie! Niektórzy...
Jest pieczątka podbita...
Pieczątka? Za lapowke każda postawi lekarka.. Człowiek był lekarz był o imieniu za mostem. Jego żona pracowała z siostrą nawet przy mężu. A tu była zasadnicza szkoła zawodowa. Aż nareszcie jego Bóg skaral i zabrał. Zabrał i posłał do piekła wiadomo za co, za łapówki! Sam mówił głośno i wyraźnie, do uczniów: Nie mogliście tu zebrać legitymację? Dla was to dużo? Rodzice dawali pieniądze na stancje a oni hulali sobie. Nie uczyli się a nauczyciele przepuszczali. Tak samo teraz jest w w tych przychodniach, było i jest lapowkarstwo i chyba pozostanie na lapowkarstwo nie zginie to. Szanowany ministrze zdrowia? Ja zaraz wejdę i zobaczę kto jest ministrem zdrowia i skieruje do niego pismo. I zaraz poleci! Jak jemu można wystawić lewe zwolnienie? Jak on i tak nie pracuje... Bo powiedział tak, ja mam komisje dzisiaj na Bema i cyk 100 z kieszeni proszę mi wypisać. Stówka do kieszeni i proszę Panie Wojtku jest Pan zwolniony... Dowie się komisja jutro, dowie się wszystko jak lewe zwolnienie otrzymałes jak wszystko tak to jest lewe..
KŁAMCA OSZUST!
Kłamca oszust dobrze powiedziałes, okłamałeś lekarkę!
ZAMKNIJ TĄ #!$%@? #!$%@?! Gruba #!$%@?! Jesteś nie ubezpieczony zdechniesz wszystko!
Dobrze ja chcem żeby ja zdech, powtórz to słowo jeszcze raz!
PROSZĘ MNIE NIE NAGRYWAĆ! Powtórz te słowa jeszcze raz! PROSZĘ MNIE NIE NAGRYWAĆ! Będę nagrywać bo lewe zwolnienia masz!
Zobaczcie jak leży!
Bo chory jestem..
Chory nie wiesz od której pory i na co chory
Zamknij tą dupę!
Brudny i tak dalej... Masz tydzień czasu do wyprowadzenia.
Proszę mi mieszkanie znaleźć. To trzeba zadzwonić żeby te kamery.
Smiechu warte ja zaraz zadzwonię do nich. Albo pojadę z samego rano i porozmawiam z nią a wtedy będzie wiedziała na czym stoi, na czym chleb rośnie i tak dalej. Szanowne państwo kochani moi nie idźcie do tych lapowkarzy leczcie się swoimi lekami tak jak kiedyś babcie leczył nas. A nie lewe zwolnienia wydawać czy chory czy nie chory!
Bo chory jestem przeziębiony.
Kiedy pójdziesz na badania? KIEDY PÓJDZIESZ?
#!$%@? SIĘ ODE MNIE!
Jeszcze raz pokazuje jego leżenie.
Proszę mnie nagrywać!
Ja przeziębiony jestem, ja już węgla nic tu nie będę kupywal...
Nie kupuj nie kupuj ja nie proszę. Bo ja zaraz będę odchodzic będzie mieć spokój będą boiska będą chwasty rosły. A wy piszecie bzdury w listach że to wy robicie! Mexicano mówi że to on zrobił. A sam przychodził i mówił Krzysiek zrób. Dlaczegi wy prawdy nie mówicie? BO BOICIE SIĘ PRAWDY! Tak wy umiecie znęcać się nade mną. Ja mówię prawdę a wy prawdy nie lubicie!
#kononowicz #suchodolski #barney #mexicano #patostreamy
snorli12 - Dzień dobry państwu. Mamy środę 20 mamy, godzina jest 15.40. Przyszedł Maj...

źródło: 1000002380

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz