Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio ujrzałam pod tagiem #lgbt dość szkodliwy wpis, obok którego nie jestem w stanie przejść obojętnie. Mianowicie ten:
https://wykop.pl/wpis/75807569/coraz-bardziej-utwierdzam-sie-ze-to-jest-najblizsz

Wybaczcie, że nie piszę ze swojego konta, ale nie chcę wystawiać się na publiczny hejt i najwyraźniej zależy mi na swojej internetowej tożsamości, w przeciwieństwie do niego. Może zacznijmy od początku.

Nie jestem żaden gender fluid, czy innym dziwadłem

Zobaczcie, co on robi już na samym początku. Najpierw sam sprowadza wszystkich nas do poziomu dziwadeł, a później udaje, jak to niby dba o dobro ludzi, o ich zdrowie psychiczne wrzucając nas wszystkich do worka osób z zaburzeniami. No dziękuję bardzo.

Tyle pisze o racjonalizacji, a w mojej ocenie to właśnie on ją stosuje i próbuje szachować dyskutantami. Wygląda to trochę tak, jakby nie miał odwagi do ekspozycji tego, co w nim siedzi. Coś tam pewnie próbował, jakiś crossdressing? Ale ostatecznie chyba stchórzył i teraz, by się utwierdzać że dobrze zrobił, będzie wyzywał ludzi transpłciowych od dziwadeł. To jest właśnie smutne, a nie ci ludzie, serio.

Przecież transpłciowość to już termin medyczny, naukowy. Nie trzeba tutaj tego tłumaczyć, ale on albo sobie z tego nie zdaje sprawy albo to wypiera.

Ten człowiek nie ma pojęcia, co przechodzi każdy z nas, a wypowiada się, jakby pozjadał wszystkie rozumy. Nie ma chyba pojęcia jak szeroka i bogata jest społeczność LGBT+, ilu ludzi wyciągnęła z głębokiej depresji. Jak nasz świat jest bogaty i kolorowy, w przeciwieństwie do szarzyzny świata większości ludzi starszej daty - sam przyznał, że młody to on nie jest. To widać. Nie uważam, że starsi ludzie nie potrafią nas zrozumieć, ale jego zachowanie wpisuje się w typowy konserwatyzm. No i ta Japonia, którą tak się jara, podręcznikowy przykład transfobicznego konserwatyzmu.

Nie dajcie się ogłupić i manipulować. Pamiętajcie proszę o tych wszystkich wyzwaniach i kamieniach milowych na drodze do tego, kim dziś jesteście. Niejednego z nas to dużo kosztowało, gdy w kraju takim jak Polska tak rzuca nam się tak wiele kłód pod nogi. Dużo już wywalczyliśmy. I będziemy walczyć dalej :)

Serio, nie słuchajcie jednego, smutnego człowieka, który widać że jest czymś sfrustrowany i musi odreagowywać. Bądźcie sobą!

#teczowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Rudz1elec

Lgbt to szczęście bo jest kolorowo? XD

Ależ płytkie spojrzenie. Przecież to był taki skrót myślowy. Chodzi o różnorodność, która wyrażana jest właśnie poprzez różnorodne flagi w różnych barwach. O bogactwo nurtów seksualności człowieka, którą ciągle odkrywamy wiedząc na ten temat coraz więcej. Wystarczy trochę tolerancji i wyrozumiałości.

  • Odpowiedz