Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się odwaliło na #tinder to nie mam pytań xD
Swipowałem sobie apkę na kiblu i mnie sparowało z Azjatką 9+/10, która mieszka w Laosie, ale aktualnie przebywa w moim mieście przez 3 miesiące ponieważ pracuje dla jakiegoś korpo, przez co sobie lata wszędzie po całym świecie. Fotki na profilu to potwierdzały, przeszliśmy z jej inicjatywy na jej ig gdzie miałem już 100% pewności, że nie jest to jakiś fejczur. Przepisałem z nią 3 dni non stop na masę tematów, a co najlepsze laska nie ma żadnego tematu tabu, odpisuje praktycznie na wszystko. Marudzi, że przez te delegacje czuje się trochę samotnie, nie ma co robić po godzinach bo w zasadzie jest w obcym miejscu i nie ma z kim spędzać czasu. Dziś po mojej pracy spotykamy się pod jej biurowcem, idziemy na spacer po okolicznym parku i coś zjeść (zabieram ją na schabowego, niech pozna jego potęgę!), a później mój ulubiony pub. Gumki już spakowane, z drugiej strony skoro ze mną tak chętnie pisze to obstawiam, że wszędzie gdzie trafi z pracy to sobie szuka konara xD, ale kto nie ryzykuje ten się nie bawi. Szczegóły jutro po 16:00, dam znać czy wszystko nadal mam na swoim miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2