Wpis z mikrobloga

@qwertee: W Reszlu jest koleś, ma sklep na OLX i sprzedaje używki ciuchy. Ma tego mega dużo, pomaga dobrać i wysyła aż do skutku (aż ciuch będzie leżał i się podobał).
  • Odpowiedz
@qwertee: Zrobilem ponad 60k km turystycznie w skorzanym kombi duczesciowym, jedyny minus to to, ze trzeba wozic cos przeciwdeszczowego w przypadku slabej pogody. Plus zalezy jeszcze jaka dokladnie turystyke chcesz uprawiac.
  • Odpowiedz
Ale da się ubrać w miarę sensownie do turystyki za około 1500zl bez kasku?


@qwertee: Proste, że się da. Jak typowo na lato, to w Intermotors masz zestaw meshowy za 700-800zł + rękawice + buty w stylu Rebelhorn Scout i mieścisz się w budżecie.

Protip - szukaj raz użytych ciuchów [czasem wcale nie używanych, które #!$%@?ęte do szafy poleżały, aż sobie ktoś o nich przypomniał] na OLX i na tym
  • Odpowiedz
da się ubrać w miarę sensownie do turystyki za około 1500zl bez kasku?


@qwertee: będzie ciężko, komplet turystyczny swoje kosztuje, a tu jeszcze buty, rękawiczki (conajmniej dwa rodzaje), deszczaki, bielizna... no lekko nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: bielizna - powiedzmy że coś znajdę, albo dołożę polar :D Rękawiczki też wolałbym jedne. Na początek muszę mieć coś uniwersalnego.
  • Odpowiedz
@qwertee za komplet łachow serca arracis 2 dałem z 1200 na wyprzedaży w styczniu rok temu.na butach nie oszczędzałem i wybrałem tucany 2 ,tu też ok 1500 było. Kask 1200 no i rękawiczki 200. Plus bielizna termo- 100. Kominiarka i buffka. Także tako a ciuchy z sieca to raczej nic szczególnego .
  • Odpowiedz