Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: paliłem zwykle fajki i efaje. Zwykłe szlugi rzuciłem półtora roku temu, od jakiś 3 miesięcy palę liquid bez nikotyny ale bardzo ciężko mi rzucić sam vape
  • Odpowiedz
@Anhed przerzucałeś się z mocą coraz niżej czy od razu zerówka? bo aktualnie palę 20 lub 18mg i się zastanawiam czy lepiej będzie od razu tym jebnac czy schodzić z mocy. Raczej wybiorę tą pierwszą opcję
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: planowałem rzucić całkowicie, wleciał desmoxan i przez pierwsze 3 dni bardzo mało ale jednak vapowałem, czwartego dnia nie paliłem nic i cholernie się męczyłem więc spróbowałem zerówek i dało radę w połączeniu z desmoxanem.
  • Odpowiedz
@Anhed no ale wydaje mi się że na to samo wychodzi, desmoxan ma oduczyć brania bucha tym że dostarcza nikotynę więc łatwiej ci oduczyć nawyk wkładania czegoś do mordy.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Plus jest taki że teraz do rzucenia został mi tylko nawyk, bez problemu wytrzymam 10 godzin bez palenia gdzie wcześniej po 30 minutach czułem głód nikotynowy. Z tym że chwilowo przeszedł mi zapał do rzucania, poczekam na "wenę" xD
  • Odpowiedz