Wpis z mikrobloga

Kiedyś pewien wykopowicz polecił mi ADBL do mycia szyb w samochodzie i ogólnie detalingu. Jednak mam dość tej marki. Ciągle sie #!$%@? na te butelki i spryskiwacze. Chyba najgorsze badziewie
Jest coś na tym samym poziomie albo lepszego (o ile nie 3 razy droższe) od ADBL?
Szampon do samochodu, do szyb, do plastików, skóry
#samochody #detailing
  • 8
  • Odpowiedz
@Wiesz_Kto płyn do szyb bardzo fajny ma kiurlab ale wali rozpuchen. Cleantle ma fajny o zapachu zielonej herbaty, standardowo CarLab - w miarę tani i dobry, budżetowo Tenzi Detailer.

Szamponów jest pełno dobrych: Elite Detailer, CarLab, Shiny Garage, FX Protect, Fresso, KiurLab.

Do skór colourlock.

Do plastików chcesz do czyszczenia, zabezpieczenia? Do wewnętrznych czy zewnętrznych?

Nie polecam przywiązywać się do jednej marki.
  • Odpowiedz
@Wiesz_Kto no to środki typu interior cleaner (adbl, FX Protect, CarLab, cleantle akurat dla mnie mocno pachnie pomarańczami i w środku rzadko go używam)
Lub czyszczenie i zabezpieczenie w jednym czyli interior detailer (CarLab, FX Protect, good stuff czarny)
  • Odpowiedz
@Wiesz_Kto: cleantech po reformulacji swojej bazy kosmetyków na takie zawierające jak najwięcej składników naturalnych, stawiając na bezpieczeństwo kosmetyków przeprowadził rebrand na cleantle. Jednocześnie część starego brandu (którego nie udało się przenieść na nowe w myśl zasady bezpieczeństwa) pozostaje ciągle w sprzedaży np. kwas do felg.
  • Odpowiedz