Wpis z mikrobloga

Za***istą mamy tą kulturę czasami

Jestem po 4 latach związku, 3 z 4 lat piekło. Akurat zaraz po ślubie na dobre się zaczęło. Żona groziła mi nożem, mówiła że mnie zabije, codziennie obrzucała przekleństwami. Przeszkadzało jej wszystko, że jem, oddycham.. manipulacje, gaslighting, znęcanie się emocjonalne, zdrady.. a na sam koniec próbowała otruc i pomówieniami wpierdzieliła do psychiatryka jak to wyszło, doprowadzając przy tym moją firmę na skraj bankructwa. Na to wszystko ukradła moje co droższe rzeczy, razem z kartami SIM, za których pomocą włamała mi się na WhatsAppa..

Pół roku dochodzenia do siebie, walczenia z koszmarami i flashbackami, 4 miesiącę bezdomności.. Prysznic na siłowni, po 2-3 dni nie jadłem momentami bo nie miałem za co. Produktywnośc zero bo po 5h dziennie tylko wracałem do tego piekła myślami.

I tak:
- Od policjanta słyszę w trakcie jednej rozmowy telefonicznej że czemu się po prostu nie rozstałem
- Potem od prokuratora słyszę że Asperger to choroba psychiczna..
- Potem od psycholożki która mnie egzaminuje, po godzinie rozmowy kiedy wychodzi że jestem całkowicie normalny: "Pan napewno też coś ma i dojdziemy"

Zmęczony wchodzę na wykop i widzę 3 redaktorów cisnących bekę że jakiemuś chłopu od lat bestia obrzydza życie.. i właśnie rozwaliła mu głowę hehe kością.. A ja przypominam sobie jak żona podniosła na mnie nóż.

I w zasadzie nie wiem jak się czuję. Mam wrażenie że jest mi po prostu przykro.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #zwiazki #malzenstwo
#blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
@corpseRott Nie chodzi o kulturę, po prostu chodzą na tym świecie super-wariaci i mniej-wariaci. Tobie trafiła wariatka, ale nie jesteśmy takie jak ona. Albo może i tak, tylko mniej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@corpseRott jestes czlowiekiem gorszego sortu, zydem w nazistowskich niemczech. hindusem w stanach. polakiem w UK. jestes mezczyzna. zaakceptuj to i nie rob sobie nadziei ze ktos zwroci uwage na mezczyzne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: bo to jest takie proste? Są choroby psychiczne u kobiet które zaczynają się od tego że jest super miła, potem Cię ostrzega że znika coś nie tak, ale się stara by było dobrze, potem stara się ukryć swoje „kuku” dusi wszystkie sobie, dla ciebie jest normalna ale w głowie jej się gotuje i nakręca.Dopiero teraz następuje eskalacja, ale przy czymś obiektywnym, np. Oglądasz dupy na wykopie, wielka kłótnia, zgoda, obiecujesz
  • Odpowiedz
bo to jest takie proste?


@topikPajak: Wyjście przez drzwi jest trudne? Zdobycie przestrzeni? Pokazanie, że nie będziesz tolerował takich akcji jest trudne? Skąd ta mentalność? Jak oglądasz dupy na wykopie bo scrollujesz i ktoś ci wjeżdża z ryjem, niech #!$%@?, tak normalni ludzie nie reagują. Jak siedzisz i walisz konia do obrazków, a kobieta niezaspokojona to się nie dziwię, że mordę wydrze. Tak czy inaczej, to nie jest kwestia #!$%@? czy
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: post z cyklu mądrości dzikiego trenera, w przypadku kontaktu z osobą chorą psychicznie twoje granice, przestrzeń i darcie mordy nie mają znaczenia. Wydłużysz tylko okres w którym taka osoba żyje w swojej głowie, potem i tak wybuchnie, za dwa dni przeprosi, będzie najlepsza wersja siebie 2 dni, 2 tygodnie lub 2 miesiące a na końcu i tak jej odwali.
Wina tego gosci jest że nie zerwał, ale każdy może się
  • Odpowiedz
w przypadku kontaktu z osobą chorą psychicznie twoje granice, przestrzeń i darcie mordy nie mają znaczenia.


@topikPajak: CO #!$%@?? W przypadku innej osoby JA nie mam znaczenia? Przecież tu chodzi o Twoją osobę xDDDD. Gościu, tylko i wyłącznie TY, masz możliwość kontroli własnych czynów. Granice są przekroczone, jeśli to pierwszy raz, dajesz do zrozumienia, że to miało miejsce i, że upominasz po raz pierwszy i ostatni. Jak odpowiedź jest emocjonalna, out,
  • Odpowiedz