Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OBAFGKM: w ogóle śmianie się z tej sytuacji jest turbo żałosne i nie kumam jak w dzisiejszych czasach ludzie to robią. Gdyby to była odwrotna sytuacja to lewaczki już by strajkowały, ale jak to chlop został zaatakowany to robią sobie z tego żarty. Ha tfu na takich ludzi.
  • Odpowiedz
  • 6
@OBAFGKM uuu byłoby niefajnie gdyby niektórzy sponsorzy gazety mający tam swoje reklamy dowiedzieli się że gazeta.pl popiera i wyśmiewa przemoc przeciwko nieuprzywilejowanej płci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Gdyby to była odwrotna sytuacja to lewaczki już by strajkowały, ale jak to chlop został zaatakowany to robią sobie z tego żarty.


@girlsjustwannahavefun: Jestem lewaczką, a też uważam, że to żenada. I mimo że codziennie czytam na wykopie chamskie żarty na temat kobiet, aborcji czy gwałtów, to przez myśl mi nie przeszło, żeby z takiego powodu strajkować xD Bawi mnie za to to, że często na wykopie można się spotkać ze
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SmakoszKotow: Alf mieszkałeś u narkomana homoseksualisty gwałcącego bezdomnych, to że jesteś kosmitą nie znaczy, że twoje zdanie ktoś weźmie pod uwagę. Po takiej traumie masz zwichnięty ogląd na sytuację.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: ja nie miałam na myśli ludzi o poglądach lewicowych, tylko z premedytacją użyłam tego sformułowania, żeby podkreślić mi o kogo chodzi. Wydaje mi się, że wykopki to jedno ale tu chodzi o szerszy kontekst, widziałam komentarze na tik toku na ten temat i ogół społeczeństwa zawsze żartuje z pobitych przez kobietę mężczyzn. Zawsze.i mnie to potwornie triggeruje.
  • Odpowiedz