Wpis z mikrobloga

Jaki odcień zębów konkretnie jest uważany za najatrakcyjniejszy? Że żółte zęby są uważane za nieatrakcyjne to wiadomo, ale też nie ma co przesadzać z bielą chyba... Ale jak ktoś wybiela lub licowki zakłada to do jakiego konkretnie odcienia powinien dążyć? W przyszłości właśnie będę sobie poprawiał kolor zębów, ale nie jestem zdecydowany na konkretny odcień. Były jakieś badania robione na ten temat? Wy co uważacie? Bo zastanawiałem się trochę nad A1 ale nie wiem czy nie lepiej dążyć do bielszych.
#looksmaxing #blackpill #redpill
  • 9
  • 0
@puffpuff: Co do najjaśniejszych to bez przesady. Jak ktoś ma zęby koloru muszli klozetowej to akurat strasznie źle to wygląda. W jakieś skrajności nie ma co popadać. No, ale na podjecie decyzji mam sporo czasu, bo najpierw parę innych spraw muszę ogarnąć. Chętnie bym się z jakimiś badaniami zapoznał na ten temat.
@Kamil___: jak planujesz wybielac? Ja bede mial planowane u dentyski za pare miesiecy ale juz mi zglaszaly ze bedzie biala dieta przez 2 tyg i kolor zalezy tak naprawde od kosci, kazdemu moze inaczej wyjsc to wybielanie.