Wpis z mikrobloga

Gdzie kupujecie TANIO koszulki piłkarskie? Myślę nad stworzeniem kolekcji, ale nie chcę kupować oryginałów w sklepach klubowych czy na sklepach fanowskich, bo tam koszulki z nazwiskami graczy chodzą po 250-500zł. Szukam więc po taniości, mogą być nawet podróby, byle w miarę fajnej jakości. Najlepiej by litery i numery były faktycznie naklejone, a nie wydrukowane. Możecie coś polecić? Szukałem na allegro, amazonie i aliexpress, ale albo nie ma tam nic w miarę taniego, albo w ogóle nie ma tam koszulek.

#pilkanozna #mecz #zakupy
  • 8
  • Odpowiedz
Gdzie kupujecie TANIO koszulki piłkarskie?


@Madridista98: Podróbki można kupić na dhgate, oryginały jeżeli chcesz naprawdę tanio to możesz jedynie szukać w lumpeksach. Na necie te popularniejsze zawsze będą trzymały jakąś tam wartość bo obecnie to dość popularny temat.

Myślę nad stworzeniem kolekcji, ale nie chcę kupować oryginałów


@Madridista98: Wiem, że nie o to pytałeś, ale jaki jest sens robić KOLEKCJĘ podróbek? Przecież to nie ma żadnej wartości KOLEKCJONERSKIEJ.
  • Odpowiedz
@Madridista98: Lumpy. Jak nie będziesz ich nosić i masz gdzieś czy dziecięca czy męskie s, to szybko masz kolekcję w pół roku, koło 20 realnie fajnych koszulek, w 99 % z PL. Podam ile mniej więcej płaciłem: MU Adidasa, stan dobry, 29 PLN, WHU Reebok, stan średni, 12 PLN, Adidas Niemcy z metkami od kolegi co namierzył ją w lumpie, a sprzedał za 80 PLN, dał za nią tak strzelam
  • Odpowiedz