Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siadajcie przegrywy, opowiem Wam historię. Mam kolegę, nazwijmy go roboczo Tomek - Tomek jest facetem lekko atletycznej budowy ciała, z ryja dałbym mu 5/10, intelektem nie świeci - nie pogadasz z nim o tematach górnolotnych, pracuje i zarabia grubo ponad średnią krajową. Jest trochę porywczy, do bitki wystarczy błahy pretekst ale zawsze jest to sprawiedliwy wpier... Nie szanuje kobiet, uważa ich większość za idiotki i tępe dzidy. W rozmowach co 3 słowo to"kur#@". Oczywiście nie ma życiowej partnerki ani dzieci to tyle z jego dobrych cech :D Tomek ćwiczy i wygląda bardzo dobrze, włosy zawsze obcięte - perfum zawsze użyty, ma mnóstwo znajomych i jest wśród nich bardzo lubiany i postrzegany jako osoba zabawna - można z nim konie kraść jednym słowem. Tomek aktualnie spotyka się z 7 kobietami równocześnie. Ślinią się do niego kobiety w przedziale 16 do 50. Dosłownie większość kobiet które stają na jego drodze po 10s kontaktu wzrokowego i zobaczeniu jego uśmiechu wymiękają w kolanach i po 1 spotkaniu przychodzą na kolejne bez majtek. Tomek ustala sobie grafik spotkań na tydzień w przód, zdarzają się dni kiedy spotkań ma dwa. Część dziewczyn wie o istnieniu innych druga część myśli że są tymi jedynymi i po 3-4 miesiącach kiedy zaczynają chcieć "czegoś więcej" zostają spławione, co lepsze część z nich wraca wręcz na kolanach byleby tylko je puknął. Znam gościa od 30 lat, od około 3 lat po nieudanym długim związku zmienił podejście i korzysta. Znam na jego temat zdanie kilku kobiet, są to moje znajome które widziały go raz czy dwa w moim towarzystwie - nie kryją się z tym że by go obrobiły jeśli tylko nadarzyłaby się taka okazja.
#przegryw #blackpill #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie zrozumiem kobiet, które tak bardzo chcą się poniżać i być numerem 3 czy 4 dla chłopa które traktuje je przedmiotowo, tylko ze względu żeby się ruchac, bo jest umięśniony, lub ma hajs
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): Być może przesadziłem z tym 5/10 - to ocena mojej żony. Tak rzeczywiście to pewnie 7/10 w oczach większości kobiet. Nawet jeśli, to nie sądziłem że tak to może wyglądać - dla gościa który otarł się o przegryw to jest niewyobrażalne.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @ziuciaaa:

Takie osoby potrafią kochać, potrafią porzucić wstyd i dumę ponad uczucie zakochania, tobie się wydaje że znasz kogoś bo usłyszałaś historię z zaplecza, ale taka osoba która nie zna od tej strony takiego człowieka to ona kojarzy tylko dobre rzeczy. Fajnie się siedzi z boku i ocenia ale żeby coś zrozumieć to już ciężko.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nawet jakby to była prawda, to w sumie co? naprawdę to takie niesamowite, ze raz na milion typów zdarzy się koleś co może i wygląda średnio ale nadrobił to pracą i charyzmą?

w którym ta mityczna energia męska i seksualna rezyduje i który obraca wiele kobiet?

a wiesz że wyjątek tylko potwierdza regułę, czy nie xd?
  • Odpowiedz
: Być może przesadziłem z tym 5/10 - to ocena mojej żony.


@mirko_anonim: xddddd lykasz jak pelikan. samo to ze w ogole rozmawiasz z żona czy podoba jej sie inny facet to giga beciarstwo.

dla gościa który otarł się o przegryw to jest
  • Odpowiedz