Wpis z mikrobloga

#mecz mecze Real City w Lidze Mistrzów to jest obecnie najlepszy europejski klasyk. To jak pojedynek Undertaker vs Shawn Michaels na Wrestlemanii. A wczorajszy mecz to jest 5 gwiazdek bez dwóch zdań, dawno nie widziałem takiego meczu i nawet mnie to dziwi, bo City gra dosyć nudną piłkę, męczącą rywala i kibiców. A jednak w pojedynkach z Realem wychodzi wszystko co najlepsze z tych dwóch ekip.

#realmadryt #manchestercity
Reiden - #mecz mecze Real City w Lidze Mistrzów to jest obecnie najlepszy europejski ...

źródło: klasyk

Pobierz
  • 7
jak pojedynek Undertaker vs Shawn Michaels na Wrestlemanii


@Reiden: nie wiem cyz porównanie czegos do wrestlingu to ma być komplement czy wręcz przeciwnie - bo jakby mi ktoś powiedział, że mecz jest jak "walka" wrestlingu to bym uznał, że straszne gówniane widowisko
@Reiden: wiesz ze słowo klasyk odnosi się do historii a nie do obecnej jakości drużyn? Klasyk odnosi się do tego jaki jest ładunek emocjonalny i jak dane drużyny są dobre na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Można co najwyżej nazwać to spotkanie jako topowa rywalizacja w Europie
  • 1
@melquiades: @krzysiek944 @ziko100

Jacy wy wszyscy tutaj spłakani jesteście na tym portalu. Jeden mądrzejszy od drugiego. Temu porównanie do wrestlingu się nie podoba (wiesz co to przenośnia?), tamten uważa, że wszystko co związane z City to nie może być klasyk, kolejny że klasyk to się odnośni do historii. No to mordo tu masz listę meczów: https://www.transfermarkt.com/vergleich/vereineBegegnungen/statistik/418_281 - od ponad 10 lat Real mierzy się z City na różnych etapach LM i
@Reiden: po prostu użyłeś złego słowa na to co chciałeś przekazać. Np mecze w Legia - Rakow mogą być w tym momencie hitem ekstraklasy bo są powiedzmy jednymi z topowych zespołów ale klasykiem będzie już prędzej choćby mecz Legia - Widzew niezależnie od obecnej formy sportowej tych drużyn. Albo Górnik-Ruch. Na bycie klasykiem odnoszą się też sprawy polityczno-społeczne, kulturowe czy właśnie historyczne. Dlatego we Francji chocby wszyscy czekają na mecz psg