Wpis z mikrobloga

Ej Mirki pytanie. Grałem sobie przed chwilą w siatkówkę i nagle jak wylądowałem po ataku złapał mnie cholerny ból na samiuteńkim dole pleców, praktyczne na doopie. Ból jest tak silny, że ledwo potrafię stać na nogach i wykonywać jakiekolwiek ruchy. Ból promieniuje na tylną część ud. Ktoś wie co to może być?

#pytanie #plecy #medycyna #bolijakcholera
  • 25
@piciek: włąśnie tak mniej więcej sobie to wyobraziłem z twojego opisu :). Na łóżku przyjąłem tą pozycję z jednej i drugiej strony i teraz mogę stwierdzić że to lewa strona mnie boli. Czyli jak przerzucam lewą nogę tak że lewe biodro mi się unosi wtedy czuje ból. Przy prawej stronie nie czuje bólu. Filmik wygląda fajnie tylko że nikt w domu mi takiego czegoś nie zrobi, no i pozostaje pytanie czy
@PanCogito: Żaden problem, jeśli się tak ułożysz to na pewno samym leżeniem sobie nie zaszkodzisz, a może się odblokować! Daj znać co tam jak będziesz już coś więcej wiedział :)
@piciek: Miałem dać znać więc pisze :). No więc narazie nie wybrałem się z tym nigdzie dalej. Biorę leki i zastrzyki jakie zlecono mi na izbie. Ból przechodził stopniowo przez jakieś 3-4 dni. Teraz pozostał dyskomfort w plecach (prawie w biodrach) w lewej części i sprawność pleców daleka jest od tego co było. Jestem zapisany na rezonans w maju ale możliwe, że uda się wcześniej zrobić.

Na razie nic nie chce