Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam ciężka sytuację z moją mamą w domu rodzinnym, ojciec znęca się nad matka psychcznie . Dzisiaj zabrałem ją do psychiatry i po opisie sytuacji lekarz powiedział że jej stan psychiczny to ewidętna wina ojca. Po powrocie do domu i próbie wytłumaczenia ojcu doszło do rękoczynów tz on wystartował do mnie z łapami, ja go popchnąłem i poleciał na glebę a jak wstał to zaczal mnie gonić z nożem (tak wiem patolka). Zakazał mi wstępu do domu a ja go wyśmiałem. Nie chcę tego tak zostawiać, z mamą mam dobry kontakt więc niema nic przeciwko żebym przyjeżdżał. Chyba prawnie mogę normalnie wejść do domu za zgodą jednego z rodziców? Żałuję że nie nagrałem wszystkiego telefonem.

#prawo #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: przede wszystkim wielkie WTF, że po całej konsultacji u lekarza, opowiedzeniu wszystkiego ojcu (że matka była, że opowiadała, że lekarz orzekł odpowiedzialność ojca za jej stan psychiczny) oraz po jego późniejszym zachowaniu, zostawiłeś matkę samą z osobą zaburzoną, która - jak z Twojej relacji wynika - nie cofa się w agresji słownej i fizycznej! Chyba matki tak nie kochasz... , Zabierz ją stamtąd człowieku do siebie albo załóżcie mu niebieską