Wpis z mikrobloga

@rdy: @OmegaArma: Ale trzeba wrzucać customa? żona ma Xperię T i na stockowym andku tak przyjemnie śmiga że jej zazdroszczę, tylko Samsungi z ich gównianym touchwizzem tną bez względu na to czy to S1 czy S5.

@Keffiro: Jakieś wady? nie jest za ciężka? jak z wygodą, dobrze leży w dłoni? w słońcu dobrze wszystko widać? (w końcu TFT a nie IPS).

@seta1991: I bateria,
  • Odpowiedz
ZAWSZE w tych custom ROMach coś nie działa - a to GPS, a to BT...


@vrtt: no właśnie, kiedyś szukałem customa do SGS1+ i w każdym były jakieś braki, minusy, dlatego kupiłem Nexusa 4, na stockowym mam spokój, zero kombinowania, po prostu od razu śmiga.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Gdy rozglądałem się za nowym smartfonem, to na początku odrzuciłem zetkę ze względu na przerażające gabaryty. Jednak przekonałem się do niej i teraz uważam, że telefon właśnie powinien być takiej wielkości i w życiu nie chciałbym mieć mniejszego. Bardzo wygodnie leży w dłoni i bez problemu mieści się do kieszeni. Wyświetlacz jest spoko – jak masz ustawioną maksymalną jasność (ja mam ustawioną na minimum podczas codziennego użytkowania), to idealnie
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: ja też mam Xperię T kompilacja 9.2.A.1.199 i wszystko okej, ale na 9.2.A.0.295 była tragedia, poza tym czekaliśmy na tą aktualizacje miesiąc dłużej, niż SONY początkowo zapowiedziało. Następnym moim telefonem będzie Nexus, nie będę musiał czekać na łaskę producenta co do aktualizacji.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Chyba nie ma sprzętu, który się nie nigdy przycina, ale w zetce zdarza się to tak rzadko, że w ogóle się tego nie odczuwa. Więc można powiedzieć, że mi się nie przycina.
  • Odpowiedz
@vrtt: Muszę przyznać że Xperia T jest mega udanym telefonem, nie idzie się do czegoś przyczepić, poleciłem ją żonie, mamie i siostrze, wszystkie zadowolone, najnowsza aktualizacja trochę namieszała i panikowały (poukrywane ikony w menu ;)) ale czasami jako posiadacz N4 zazdroszczę im aparatu, zawsze jak trzeba robić zdjęcia to mówię żonie żeby Xperię T wyciągała a nie mój N4.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: I jak będziesz kupował, to weź się rozejrzyj, bo rozstrzał cenowy jest niesamowity. W jednym sklepie oferowali mi ten telefon za bodajże 2200 zł i mówili, że taniej nie znajdę, a w tym samym mieście kupiłem go za 1750 zł. Jakieś trzy albo cztery miesiące temu.
  • Odpowiedz
@vrtt:

Co ty za głupoty #!$%@?, jak się instaluje stabilne wersje to zawsze WSZYSTKO działa. Na nightly mogą być małe bugi
  • Odpowiedz