Wpis z mikrobloga

Nie wiem nawet jakim cudem, ale za parę miesięcy będzie 2 lata odkąd mam tu konto. Wstępnie założyłem tu konto dowiedziawszy się o tagach jak #blackpill #przegryw i baitach blackpillraw. Chciałem się pośmiać, ale też jako zwolennik pua podyskutować z innymi.

Na początku się z tego wszystkiego śmiałem i była to dla mnie fajna rozrywka, później połowicznie dla beki też wyrażałem podobne opinie, a potem właściwie przestałem się orientować, czy ja sobie robię jaja czy sam serio tak myślę.

Zawsze myślałem, że osoby z #blackpilla mają zrytą banię. I o ile naprawdę w całej tej idei jest sporo prawdy, to to naprawdę potrafi ryć banie, jeśli ktoś czyta takie treści codziennie. ZAWSZE wiedziałem o tym jak bardzo wygląd jest ważny. Jest to oczywiste - przystojny koleś tak samo wygrywa jak ładna laska. Oczywiście u lasek ten pułap 'ładności' o wiele łatwiej osiągnąć. Ale po jakimś czasie tak przesiąknąłem tymi treściami, że sporo rzeczy zacząłem analizować pod kątem wzrostowym, wyglądowym, portfelowym itd. Oczywiście, w wielu sferach blackpill jest aplikowany, do tego zauważyłem, że naprawdę sporo kobiet jest mocno odklejona i myślą, że najbardziej atrakcyjna cecha mężczyzny to "inteligencja emocjonalna", ale sam blackpill tak naprawdę nic nie daje. Tworzy pewnego rodzaju irytację, mnóstwo tych treści jest dołująca. Człowiek zaczyna patrzeć na relacje międzyludzkie jak na zachowania zwierząt. I o ile może jest to mądre, to wydaje mi się, że to może mocno pogorszyć jakość życia.

Biorąc jako przykład - "poniżej 1,8m jesteś przegrany" - tak, w obliczu tinderów i wymagających julek można odnieść takie wrażenie. Sporo kobiet prosto z mostu powie, że gość ma być wysoki i już. Dla kogoś niższego może to być irytujące słyszeć coś takiego. Ale odpowiedz sobie na pytanie - czy naprawdę obchodzi Cię taka osoba? Jeżeli ktoś z góry mówi "w związku chcę co najmniej 1.8m" i nie zważa na inne cechy, to czy naprawdę chciałbyś być z taką osobą? Chyba nie. A jest naprawdę mnóstwo kobiet, które nie dają tego na pierwszym miejscu. Więc dlaczego w ogóle myśleć, analizować to, że laski wolą wyższych? To dołujące i nie jest prawdziwe dla wszystkich kobiet. Nic to nie daje poza negatywnymi emocjami.

tldr: czytanie za dużo #blackpill i #przegryw sprawia że można patrzeć na relacje międzyludzkie jak na relacje między zwierzętami, co nie daje praktycznie żadnych korzyści, a może dać sporo negatywnych emocji
  • 26
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien ale zachowania i relacje międzyludzkie w dzisiejszych czasach to nic innego jak relacje zwierząt, małp na sawannie xd

Niemal nie istnieją już lochy które opisujesz. Żeby mieć teraz laskę to musisz mieć wygląd, albo szmal, znajmoscie etc. Zaraz ktoś powie, że w na zna kogoś tam i tak nie jest. #!$%@? prawda, nie znasz sytuacji, czasem trzeba głębiej wejść w temat, żeby ogarnąć o co jej chodzi w tej sytuacji. Mówimy
  • Odpowiedz
Ale nie ma żadnej, dla której jest to BEZ ZNACZENIA. Nawet jeśli warunkowo zostaniesz dopuszczony do randki, będąc niskim, to musisz się wykazać czymś naprawdę wyjątkowym, by przejść "dalej".


@laxmanCR7: Dla wielu wystarczy, że jesteś wyższy. A musiałbyś być chyba karłem, żeby nie znaleźć laski <160 cm.

koro ktoś przez parę lat doznawał tylko odrzucania (domyślnie: ze względu na wzrost / wygląd), a na opisach kobiet widzi "tylko 1,80 w górę",
  • Odpowiedz
ale zachowania i relacje międzyludzkie w dzisiejszych czasach to nic innego jak relacje zwierząt, małp na sawannie xd


Niemal nie istnieją już lochy które opisujesz. Żeby mieć teraz laskę to musisz mieć wygląd, albo szmal, znajmoscie etc. Zaraz ktoś powie, że w na zna kogoś tam i tak nie jest. #!$%@? prawda, nie znasz sytuacji, czasem trzeba głębiej wejść w temat, żeby ogarnąć o co jej chodzi w tej sytuacji. Mówimy tu
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien z takim nastawianiem to idź na tag bluepill xd

Oszukując sam siebie, że wszystkie przypadki lasek, które obserujesz to tylko te "niemądre i drętwe" no i gdzieś tam są te "mądre co patrzą na faceta "normalnie" to cię jakąś #!$%@? xd

Poznanie natury ludzkiej dla silnego psychicznie nie powinno umniejszać jakości, życia, ale ja nawet podnosić bo jesteś świadom mechanizmów i możesz z tej wiedzy korzystać
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Bo nie ma co się przejmować tym ile ma się wzrostu. Jak się jest niskim to raczej niskie kobiety, średni to raczej średnie kobiety a wysoki to raczej wyższe kobiety. Blackpillowcy w swoich wysrywach chyba za bardzo idą w skrajności. Nie raz już tutaj czytałem że nawet karlice chcą wysokiego Chada a ja nie widziałem jeszcze w życiu takiego przypadku. Nie wiem skąd się wzięło że na Tinderze jak ktoś
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Bo jak jesteś chadem lub high tier normie z wyglądu to lepiej żyć na bluepillu. Niestety teraz jesteś świadomy, jak mawiają: "im człowiek mniej wie tym lepiej śpi". Jak ktoś przegrywał całe życie to nic mu nie da bluepill, redpill, a blackpill może go wyzwolić lub zniszczyć do końca. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz