Wpis z mikrobloga

Chyba już czas wylogować się z Internetów, ja #!$%@?ę, jakie odklejone łby tu siedzą. Trafił mi się filmik, gdzie jakaś dziewczyna nagrywa umierającego w szpitalu ojca/brata/krewnego/przyjaciela ze smutną muzyczką, a potem płakanie do kamery. Oczywiście z dopiską "I'll miss you". No ja #!$%@?ę, jak można mieć tak przeżarty mózg i robić z czyjejś choroby/śmierci filmik i wrzucać go do Internetu? Przecież to jest absolutny egoizm, żeby nagrywać kogoś wycieńczonego chorobą, na łożu śmierci, z podłączoną aparaturą i tworzyć z tego kontent. Żeby dla kogoś "wyrazy współczucia" i pikselowe znicze pisane w komentarzach były ważniejsze niż danie spokoju konającemu człowiekowi i bycie z nim w ostatnich momentach życia, to już kompletny upadek zrozumienia i szacunku. Ja #!$%@?ę. Jakim emocjonalnym troglodytą trzeba być, ci ludzie chyba zamienili miejscami głowę ze swoją egoistyczną dupą. Gówno mnie obchodzą ich krokodyle łzy, normalnemu człowiekowi coś takiego nie przeszłoby przez myśl. Pluję na takich podludzi. Jak sobie wyobrażam proces tworzenia tego filmiku z perspektywy trzeciej osoby, to mnie krew jasna zalewa. Fakt, że ktoś nagrał to, dodał muzykę, edytował, dał tytuł, opis, a potem wrzucił do Internetu, no już mnie nosi. IQ temperatury pokojowej. Przecież gdyby ktoś z mojej rodziny/moich znajomych mi tak zrobił, to człowiek by chyba zmartwychwstał, rozkopał się i spróchniałą łapą natrzaskał po mordzie. Tępić bezdusznych atencjuszy, to taki osobisty moment, schowajcie telefoniczne zroślaki komórki chociaż w #!$%@? szpitalu/hospicjum.

#wykop #feels #rant
MalySzaryCowiek - Chyba już czas wylogować się z Internetów, ja #!$%@?ę, jakie odklej...

źródło: 496-4964563_brainlet-wojak-pepe-png-download-brainlet-wojak-helicopter

Pobierz
  • 1