Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Co uważacie po tym odcinku o Agnieszce? Wiem, że laska ma swoje za uszami ale mam chwilami wrażenie, że ona serio chciałaby się tam zakochać i czeka na tego właściwego… Ma swoje zasady co do pocałunków i zbliżeń i spoko, ale ja ciągle myślę, że gdyby to nie był Jędrek to jej zasady by się stopiły w mig. Jak dla mnie to totalnie nie chce na głos powiedzieć, że Jędrek się jej nie podoba więc zarzuca na siebie niewidzialny habit. Akcje z „listem” też nieźle rozegrała, sprawdzała co zrobi Jędrek i jak się będzie zachowywać - dał dupy wybierając też Olke do masażu i odkrył swoje karty. Muszę przyznać, że nieźle to rozegrała - dostała odpowiedź bez Wyroczni. Widać, że ma oczy dookoła głowy i wyczuła już Olkę, jestem bardzo ciekawa jakie będzie miała podejście do funkcjonowania w hotelu gdy to ona będzie podchodzić na Rajskim… Jakoś we mnie PÓKI CO budzik i tak lepsze emocje niż Srori. No i czasem fajnie zażartuje.
I don’t know… Sue me ()
A wy co uważacie?
  • 14
@Aida_Birchwood A ja uważam, że to jej taktyka i ona sobie obrała taką strategię :) Ma swoje zasady, którymi się zawsze zasłania, ale co ciekawe - tylko Bartek ma z tym problem. Jędrek? Ona sama powiedziała, że to bezpieczny wybór. Czy tak się zachowując, jest fair? Bawienie się uczuciami innego chłopaka? Jędrek przyznał, że podoba się jemu Ola, ale zawsze tkwi stabilnie przy Judaszce. Tymczasem ona już przy pierwszym łączeniu gadała, że
@Aida_Birchwood nie lubię jej, ale Srori była gorsza, bo Krzysiur był w nią zapatrzony, a ona go cały program zwodziła. Tutaj raczej Aga zwodzi pozostałych uczestników, ze coś tam może być, mimo że ona i Jędrek wiedzą, że raczej nie. Wydaje mi się, że ona siedziała w tej parze głównie dla lojalności, a teraz jak wychodzą sytuacje z Patolka, to nawet tego już nie jest pewna.
@amanda12 hmm po części masz rację, wszystko jest tu przemyślane ale czy nie uważasz, że dziewczyna odpięłaby wrotki będąc z Bartkiem? (º ͜ʖ͡º) mam wrażenie, że laska przybrała szatę cnotki niewydymki tylko dlatego, że facet, z którym jest nie trafia w jej gust a mimo to czuje od niego lojalność.
Jak dla mnie to powinni się rozdzielić, Jędrek do Olki, Agnieszka do kogoś kto choć trochę bardziej
@Aida_Birchwood: od samego początku uważam, że odpięłaby wrotki przy Bartku.
Jędrek jest bezpiecznym wyborem i tyle. Aga potrafi przekląć, potrafi się zabawić, przy zabawie z pocałunkami stwierdziła zadowolona, że takie gry bardzo lubi. Po prostu z Jędrkiem jej nie po drodze i niefajnie, że nie jest szczera. W innych parach mogliby oboje zyskać.
@Aida_Birchwood: Moim zdaniem Agnieszka ma ogromne parcie na wygranie tego programu. Sparowała się z gościem, który nie jest zbyt atrakcyjny, więc jest mała szansa, że inna dziewczyna będzie chciała go odbić. Do tego Jędrzej twierdzi, że jest sportowcem, więc jest szansa na zwycięstwa w konkurencjach sprawnościowych. Agnieszka zaczęła szukać przyjaciół w całym hotelu. Osobom x sprzedała plotki usłyszane od y, a osobom y plotki od x. W ten sposób chciała się