Wpis z mikrobloga

#pociagi #intercity #kolej #webdesign #tlk
To chyba taki celowy zamysł, że człowieka wymęczą, a potem mu wypoczynek lepiej smakuje
System stworzony przez ułomów dla ułomów. Obraz #!$%@? jak dla niewidomych. Zamiast uwidocznić wybrane opcje, to wszystko schowane. Rozwijanie niepotrzebnych list zamiast zostawienie klikalnych oczek. Pochowane opcje zamiast zebranie ładnego podsumowania. Na #!$%@? komu data urodzenia? Przecież takie coś ma sens tylko dla bardzo małych dzieci albo seniorów, ale po #!$%@? to rozwijać jak chce się wybrać ulgę z całej listy (2-3 z kilkunastu są chyba związane z wiekiem i ogólnie znane)
Schizotypoidal - #pociagi #intercity #kolej #webdesign #tlk
To chyba taki celowy zamy...

źródło: 8m1g2v

Pobierz
  • 4
@Schizotypoidal kiedy weszlo to cudo 2.0? w tygodniu trochę jeździłem pociągami i były problemy z kupieniem biletów, wyborem miejsc już nie wspominając o wymianie biletu. Więc jeśli to się zbiegło czasowo to może ux leży ale za to funkcjonalności też nie działają
@eskobaar
Zachęta wisi już chyba dosyć długo, coś mi się wydaje, że z miesiąc minimum. Jak dla mnie, to różni się przede wszystkim tym, że jest mniej czytelne (gigantyczne rozmiary, schowane i niewyróżnione szczegóły).
Dodatkowo strona działa dużo wolniej względem starego.
Dziwny komunikat, że płatność się nie powiodła i do tego zachęcenie do ponownej próby. Ale to jeszcze przed tym, jak w ogóle wyskoczyła płatność Blik w telefonie! Tak se pomyślałem, że
@Schizotypoidal możesz sobie ustawić różne profile zakupu w których masz m.in. relacje, ulgę i preferencje wyboru. wtedy masz szybko. Można też kupować bilet powrotny i chyba ten sam z poziomu już zakupionego biletu. Raz piszesz że opcje pochowane, potem że porowizjane. Wszystkim nie dogodzisz. Dlatego polecam na wstępie zrobić sobie profil zakupowy i potem zakup to mniej niż minuta. Generalnie na pkp jest dziesiątki ulg i to nie jest wina przewoźnika a