Wpis z mikrobloga

Też macie uczulenie na komunikację miejską? XD w sensie nie teoretycznym, tylko realnie xD za każdym #!$%@? razem, jak wsiadam w jakikolwiek publiczny środek transportu, to dostaje takiego kataru i kaszlu, że po 10 minutach jazdy ja się do niczego nie nadaje xD byłem u lekarza, powiedział, że to grzyb w nawiewach, ale nie wszyscy są na to uczuleni, więc nikt z tym nic nie robi. Czy to metro, czy pociąg, czy nawet mpk, Warszawa, Wiedeń, Berlin, Wrocław, Gdańsk, naprawdę w każdym tym mieście jest ten sam grzyb, na który mam uczulenie? XD #kiciochpyta #komunikacjamiejska #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
@pozpozi ponoć jest jakiś procent ludzi, którzy mają wyjątkową nadwrażliwość na pleśń
Słyszałam czyjaś opowieść o tym i babka mówiła, że aby to zdiagnozować musiała jakieś badania za granicą robić bo u nas tego nie robią
No ale uj wie
  • Odpowiedz
@pozpozi klimatyzacja to generalnie sprawa bardzo "delikatna". Trzeba filtry regularnie wymieniać bo mnóstwo syfu się tam tworzy. Nie wiem jaką mają politykę z tym związaną i czy dbają o to jak należy
  • Odpowiedz