Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

"Może przewrotnie to zabrzmi, albo szokująco dla niektórych, ale naprawdę, to, że w tej w chwili opiekujemy się córką osobno z moim byłym mężem, daje mi taką przestrzeń bycia ze sobą, której nie miałam, kiedy byliśmy razem. Czyli są plusy i minusy, moim zdaniem, tej sytuacji. (...) Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie bycia samemu ze sobą, nie chcą być sami i to też jest okej. Myślę, że to są prawdziwie rodzinni ludzie. Ja nie jestem taką osobą, nie jestem rodzinna. Potrzebuję mieć dużo czasu dla siebie - podkreśliła gwiazda.

Moim zdaniem jest więcej kobiet, które myślą podobnie. One potrzebują znaku, że można powiedzieć o tym, jak jest trudno, mimo że się kocha swoje dzieci, że brakuje im siebie samych, że to jest codzienna walka o samą siebie w kontekście macierzyństwa, bycia z dziećmi, bycia dla rodziny, a jednak bycia sobą, że wcale nie jest tak różowo, że to są paradoksalne sprawy, uczucia i sytuacje - tłumaczyła.

Nawet sama ciąża, bycie w ciąży jest ludzkim przekroczeniem, którego nie doświadczają mężczyźni i być może dlatego, to jest tak nieopowiedziane (...). Bardzo zazdroszczę kobietom, które wchodzą w tę przestrzeń tak radośnie, w radości rodzą te dzieci i udaje im się to wszystko ułożyć (...). Wierzę w to, że są takie kobiety, ale większość z nas mierzy się z tym, żeby znaleźć w sobie siłę, żeby być ze sobą blisko, pomimo tylu zobowiązań, żeby mieć jakąś karierę. Naprawdę, to są rzeczy tak trudne do pogodzenia i jeszcze to że masz zakaz mówienia o tym, no to to jest już totalna niesprawiedliwość. Uważam, że trzeba to przerwać i będę to robiła - skwitowała Katarzyna Warnke."

Powiedziała coś, co myśli większość p0lek ale boi się mówić na głos. Brawo Kasia za akt odwagi :)))

https://www.pudelek.pl/katarzyna-warnke-o-macierzynstwie-i-dzieleniu-sie-opieka-nad-corka-nie-jestem-rodzinna-potrzebuje-czasu-dla-siebie-7014424579881728a
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

"Może pr...

źródło: 61513515

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz