Wpis z mikrobloga

@DrDevil: nie ma większej rozterki. Czyli jest, ale nie taka, bym się przychylał do oddania głosu na pana Szumnego.

Nie wiem kiedy nadejdzie dzień by ludzie pojęli, że wybory wszelakie to nie górnolotne hasła Gierwatna Wiedźmaka (który to, zresztą, i tak w końcu to mniejsze zło wybierał). Po prostu z tej dwójki KF jest mi bliższy zarówno ideologicznie, jak i za jego kadencji nie mam powodów by dawać mu czerwoną kartkę.
  • 0
@TheInquisitive4Ever: Porównanie takie a nie inne, bo ani kadencja Fijołka mi nie odpowiadała, ani też nie chciałbym sadzać na stołku pisiora. Też liczyłem na Strojnego, choć niby to przybudówka PiS-u, ale jednak nie do końca zadeklarowany pisior. Mam wrażenie, że Szumny może wygrać, bo pozbiera głosy Strojnego na którego głosowali ci, którym nie podobała się kadencja Fijołka.
Szumny w życiu nie wygra w Rzeszowie. A czy ktoś jest z pisu to ja mam w tym momencie w dupie bo na poziomie samorządowym to nie ma znaczenia. Przykre jest takie podejście, na tej zasadzie rządzą takie tuzy intelektu jak Trzaskowski czy Sutryk. Strojny też Ci nie pasuje, bo coś się z pisem wafluje, to weźcie od razu tego Fijołka zróbcie prezydentem dożywotnio i już. Jedyna zasluga- nie lubi pisu.