Wpis z mikrobloga

@userYGc4uxJzGewY: Masz jakiś przykład niemerytorycznego?

Coś złego jest w tym że debaty są organizowana na kluczowe tematy i nie ma limitów czasowych? xD

Lemmingi takie jak ty nawet niechcący ich słuchać bo za dużo wiedzy w nich jest. Szefo z partii już powiedział co myśleć xD
  • Odpowiedz
@d4wid: A pozdrowiał swój mózg? A nie sorry, to pytanie jie ma sensu xD

Jutro kolejna debata o zielonym ładzie. Chętnie obejrzę ze świadomością że takich lemingów jak ty będzie dupa biała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userYGc4uxJzGewY: Trzaskowski na pewno przegrał i kolejny raz pokazał jak gardzi ludźmi. To samo było na konsultacjach społecznych ze ludzie nie mogli się wypowiedzieć, a krytyka głupich pomysłów była cenzurowana

A Bocheński na pewno debaty nie przegrał. Wszyscy kandydaci mówili w zasadzie to samo. Biejat tylko chciała inaczej zorganizować mieszkania socjalne i chciałam wyganiać ludzi niebogatych z warszawy
  • Odpowiedz
@d4wid: Hehe i już twój intelekt ci wycieka xD


@cwlmod: dodaj więcej "xD" będziesz śmieszniejszy. No i nie zapomnij o lemingu. A na końcu pozdrów stanowskiego z brajghton i wyślij piątaka z czatu na YT
  • Odpowiedz
@d4wid @zapomnialemhaslo @toniemojebuty Skoro słowo leming i mało myśląca masa do was tak dobrze pasuje to dlaczego miałbym używać czegoś innego drogie lemmingi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Włącz jutro tweetera żeby posłuchać najnowszy przekaz dnia bo sztab partii wie najlepiej co jest dla was dobre xD
  • Odpowiedz
@cwlmod halo? słychać mnie? hehe próbowałem się dodzwonić do was 2137 razy dzisiaj i wyszło hehe no ja nie mam pytania za bardzo, ale dobrą robotę robicie chłopaki i pozdrawiam z Brighton
  • Odpowiedz
@cwlmod: fanatyk kanału krzysia zarzuca komuś bycie mało myślącą masą

zawsze mnie bawią ludzie którzy uważają się za wielkich myślicieli bo wybrali sobie jakiegoś internetowego guru który im mówi co mają myśleć
  • Odpowiedz