Wpis z mikrobloga

@Lamuminek Poznań to siedziba lewactwa, więc co się dziwisz? Same sojowe chłopaki.
Jednakże wg mnie wciąż to lepsze niż jakikowiek komuch pisowski. Taka polska Filadelfia ¯\(ツ)/¯
Partia komunistyczną pis powinna być zdelegalizowana i zmarginalizowana. Nie ma żadnego sensownego argumentu by głosować na ich aparatczyka.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan prezydent miasta to przede wszystkim decyzje na poziomie lokalnym dla mieszkańców. Uspokój cycki i się na spokojnie zastanów, nie głosuj anty PiS, tylko co ten człowiek może zrobić dla mojego miasta i dla mnie . Myslisz że Kaczor będzie decydował czy wyciąć drzewa lub zalać betonem kolejną dzielnicę? Nie
  • Odpowiedz
@Lamuminek Nic mnie nie przekona, że pis jest w czymkolwiek lepszy nawet od kamienia. To są komuchy i PRL 2.0. Nigdy nie dostaną mojego głosu.

Nawet jak kolega wujka się pochwalił w towarzystwie, że startuje z ich list to na głos się zapytałem "jak to jest być komunistyczną kurłą". Nie żałuję. Nawet za cenę obrazy części rodziny.
  • Odpowiedz
@Lamuminek: wiara w niezależność pisowca i jego wizję jest naiwna bym. Jeszcze bym rozumiał głosowanie na pisowca, gdy ci są u władzy w kraju, wierząc że w ten sposób ściągnie się dotacje z budżetu krajowego. W obecnej sytuacji to jest podwójne strzelanie sobie w stopę.
  • Odpowiedz
co wam da głosowanie na betonowego Jacka?


@Lamuminek: Poznań od lat utrzymuje rekordowo niskie bezrobocie, miasto wygrywa rankingi na najlepsze miejsce do życia, do tego przybywa ścieżek rowerowych i zielonych przestrzeni. Od lat również konsekwentnie odnawiane są kolejne punkty, przez co Poznań wygląda jak europejskie miasta, a nie jakiś Bytom czy inny Sosnowiec ;))

  • Odpowiedz