Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends

Chcę grać na midzie. Jako drugą rolę wybieram jungle (bo wolę to niż top lub bot, bo nie mam duo).

I co? 90% gier wrzuca mnie na junglę, na której nie chcę grać.

Co mam zrobić? Co wybrać jako drugą rolę, żeby częściej wrzucało mnie na mida?

Jak wy main mid sobie z tym radzicie?
  • 10
via Wypiek
  • 0
@TomaszBP może rzeczywiście trzeba brać topa jako drugi. Miałem przez chwilę okres gdzie grałem top main, ale to musiałem całkiem zmienić podejście do gry (siedzieć sam i sobie farmić). Jak gram mida, to nie jestem przygotowany na taki sposób gry.

@Xinnoth właśnie mainowałem junglę przez bardzo długi czas. Ale zauważyłem, że to na midzie osiągam lepsze wyniki. Junglę zostawiłem jako drugą właśnie z tego względu, ale po prostu wiem, że na tej
via Wypiek
  • 0
@lomszyk Trundle fajny. Grałem na jg. Potem na top (był jakiś czas temu taki patch, wszystko padało od maczugi xD potem nerfa dostał).

Ale na mid? Co jak grasz przeciwko tym co mają duży zasięg i stuna? Np. Xerath, Lux, Annie? Nie możesz farmić, bo cały czas cię poke'ują, jak próbujesz się zbliżyć, to dostajesz stuna i uciekają.

Kiedyś ktoś proponował grę Master Yi na mid, żeby się go dobrze nauczyć (zanim
via Wypiek
  • 0
@lomszyk a no na supporcie ciekawy, bo jest jakiś slow/stun. Ale jak jest Ashe to nic nie zrobisz. Z Ezrealem, MF, Kaisa też nie. Lepiej by już było wziąć jakiegoś tanka supp, to pewnie więcej by zdobił.

Chociaż ja nie umiem grać tankami supp. Jakaś Morgana, Lux, żeby stuna rzucić. Lub Ziggs, żeby cały czas robić poke. Ale tego nie wszyscy rozumieją i wpierdzielają się full in w full hp, a wtedy