Wpis z mikrobloga

@Sewoo: sporo. studia zaoczne są często dość uproszczone, więc jeżeli nie planujesz spędzać wielu godzin na douczaniu się lub rozwijaniu własnych projektów, będziesz sporo do tyłu.
  • Odpowiedz
@pneumokok: Będąc na dziennych też wychodzę z tego założenia. A tak jak wspomniał 5en, jeżeli interesuje ciebie wkuwanie wielu rzeczy na pamięć to faktycznie będziesz w tyle :) Masa teorii, trochę programowania z kilku języków, ale tak naprawdę to ty zdecydujesz w którym kierunku będziesz się rozwijał. Studia informatyka z ciebie nie zrobią
  • Odpowiedz
@Sewoo: Jak wybierzesz studia zaoczne to za 5 lat staniesz do walki na rynku o prace z absolwentem po studiach dziennych. Ty z 5 letnim doświadczeniem i dyplomem oraz on tylko z dyplomem. Swoje zainteresowania rozwiniesz sam, czy to będą studia dzienne, czy zaoczne. Ja wybrałem dzienne. Dobre chlanie i zabawy, ale 5 lat doświadczenie w dupie.
  • Odpowiedz
@anonim1133: nie musi pracować w zawodzie, wystarczy że ogarnie się w jakiejkolwiek rozwojowej pracy. może mu się nawet przez te 5 lat upodobanie zmienić.

@Revolas: jak ktoś jest ambitny, to podoła.

@Varajin: jedyne czego żałuję, ze swojego wyboru, to -5 lat chlania regularnego, bo go nie miałem na zaocznych. wszystko inne na +.
  • Odpowiedz
@pneumokok: Proszę cie... chlania na informatyce? :D Jak patrzę na większość ludzi z którymi studiuję, to im ledwo dziewiczy wąsik wyrósł, a przed większym skupiskiem kobiet to w portki byliby w stanie zrobić :D
  • Odpowiedz