Wpis z mikrobloga

typ ktorego glownym postulatem bylo splacanie dlugow Krakowa majac 230 baniek dlugu we wlasnej firme


@wrth: zapomniałeś dodać że to kasa od jego ojca

Gibała przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że wierzycielem są firmy jego ojca.
@DanielPlainview: nawet jeśli gość się urodził w bogatej rodzinie i ojciec mu sfinansował lepszy start w życie to gdzie tutaj jakaś afera która miałaby Gibałę dyskwalifikować?

Pożyczki na dom i tym podobne zabiegi to pewnie nic innego jak optymalizację finansowe.

Równie dobrze mógłby dostać tą kasę w darowiźnie i nie byłoby po niej śladu w sprawozdaniach.
@Mores bo Gibała #!$%@? wie o życiu szarych mieszkańców taki człowiek nie zdaje sobie sprawy jak żyją tacy ludzie ty czy ja. On wprowadzi ci sct i nie zdaje sobie sprawy że nie każdego na nowe auto stać. Gibała z daleka widać że idzie tu tylko po kasę
@January-zwiedza-szpary: Poza tym, że w tym filmie gość opiera się na jakiś artykułach z neta to co nowego wnosi? Gibała dostał sporą kampanię negatywną i teraz wszycy się rozprawiają o "zadłużonym kandydacie", a większość tych tez jest mocno naciągana pod narrację.
Niewiele jest firm, które rozwijają się inwestując własny kapitał. Przeważnie inwestują kapitał zewnętrzny, który potem spłacają.
Przynajmniej gość ma pojęcie o prowadzeniu i rozwijaniu przedsiębiorstw w przeciwieństwie do polityków, którzy
@Lardor: Nie wiem co on wie o życiu szarych mieszkańców. Możliwe, że z uwagi na status społeczny wie mniej niż taki Miszalski, ale czy to gwarancja tego, że będzie złym prezydentem? Jego program jest zły, przynajmniej tak mi się wydaje.

Co do SCT - prędzej czy później i tak do tego dojdzie, nie ważne czy będzie rządził Miszalski czy Gibała czy może w ogóle to nie będzie temat na tę kadencję.
@Mores typie ale w tym mieście komunikacja kuleję. Przyjdzie powtórka z 2022 ludzi do pracy nie będzie. Autobus w rozkładzie jest a fizycznie stoi na zajezndi. Ja nie mam zamiaru wozić ludzi w kółko po 6 dni więc #!$%@? mnie ten kryzys w ludziach po to robiłem opinie rzeczoznawcy by swoim 34 latkiem legalnie jeździć po tym paskudnym mieście. Robienie SCT w dzisiejszych czasach to jak rzucanie się z motyką na słońce
@Lardor: z perspektywy mieszkańca, który co prawda gównie porusza się po mieście samochodem, ale okazjonalnie korzystam też z komunikacji to jedynym jej problemem wg. mnie są spóźniające się autobusy, które utykają w korkach. Nie mam problemu z częstotliwością kursowania czy jako taką siatką połączeń. To że od czasu do czasu coś jebnie i jakiś autobus nie wyjedzie bo nie ma ludzi albo coś się uszkodzi i nie ma kto naprawić to
@January-zwiedza-szpary: gdyby tylko już dawno nie było to wyjaśnione przed Urząd Skarbowy i CBA.

Nawet gdyby prywatna firma przygotowała 20 stronicowy raport z odpowiedziami na wysrywy jakiegoś dziennikarza czy cholera wie kogo, to zaraz by się #!$%@? do kolejnych rzeczy dla samego dojebywania się. Już nie mówiąc o tym, ze wtedy zaczeli by grać w tę grę i daliby się wciągnąć w polemikę z jakimś trollem.