Wpis z mikrobloga

Kampania Gibały jak dla mnie była mega napompowana przez jego PRowców, ale mam wrażenie że nie ma realnego poparcia wśrod mieszkańcow. Poza tym on ma mega ciśnienie na bycie prezydentem i moim zdaniem ludzie to po prostu czują i nie chcą na niego głosować, bo wydaje się śliski.
  • Odpowiedz
typ ktorego glownym postulatem bylo splacanie dlugow Krakowa majac 230 baniek dlugu we wlasnej firme


@wrth: zapomniałeś dodać że to kasa od jego ojca

Gibała przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że wierzycielem są firmy jego ojca.
  • Odpowiedz
majac 230 baniek dlugu we wlasnej firme


@wrth: ma dobrze prosperującą firmę produkującą filament i wziął pożyczkę na nową halę produkcyjną. To nie jest żadna sensacja ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: nawet jeśli gość się urodził w bogatej rodzinie i ojciec mu sfinansował lepszy start w życie to gdzie tutaj jakaś afera która miałaby Gibałę dyskwalifikować?

Pożyczki na dom i tym podobne zabiegi to pewnie nic innego jak optymalizację finansowe.

Równie dobrze mógłby dostać tą kasę w darowiźnie i nie byłoby po niej śladu w sprawozdaniach.
  • Odpowiedz
  • 1
@OSH1980 w sumie jeden #!$%@? teraz obudowie mają te same poglądy. Teraz się głosuje między złem a złem wiedząc sporo o gibale nie pozwolę mu wygrać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mores bo Gibała #!$%@? wie o życiu szarych mieszkańców taki człowiek nie zdaje sobie sprawy jak żyją tacy ludzie ty czy ja. On wprowadzi ci sct i nie zdaje sobie sprawy że nie każdego na nowe auto stać. Gibała z daleka widać że idzie tu tylko po kasę
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: Poza tym, że w tym filmie gość opiera się na jakiś artykułach z neta to co nowego wnosi? Gibała dostał sporą kampanię negatywną i teraz wszycy się rozprawiają o "zadłużonym kandydacie", a większość tych tez jest mocno naciągana pod narrację.
Niewiele jest firm, które rozwijają się inwestując własny kapitał. Przeważnie inwestują kapitał zewnętrzny, który potem spłacają.
Przynajmniej gość ma pojęcie o prowadzeniu i rozwijaniu przedsiębiorstw w przeciwieństwie do polityków, którzy
  • Odpowiedz
@Lardor: Nie wiem co on wie o życiu szarych mieszkańców. Możliwe, że z uwagi na status społeczny wie mniej niż taki Miszalski, ale czy to gwarancja tego, że będzie złym prezydentem? Jego program jest zły, przynajmniej tak mi się wydaje.

Co do SCT - prędzej czy później i tak do tego dojdzie, nie ważne czy będzie rządził Miszalski czy Gibała czy może w ogóle to nie będzie temat na tę kadencję.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mores typie ale w tym mieście komunikacja kuleję. Przyjdzie powtórka z 2022 ludzi do pracy nie będzie. Autobus w rozkładzie jest a fizycznie stoi na zajezndi. Ja nie mam zamiaru wozić ludzi w kółko po 6 dni więc #!$%@? mnie ten kryzys w ludziach po to robiłem opinie rzeczoznawcy by swoim 34 latkiem legalnie jeździć po tym paskudnym mieście. Robienie SCT w dzisiejszych czasach to jak rzucanie się z motyką na słońce
  • Odpowiedz
@Lardor: z perspektywy mieszkańca, który co prawda gównie porusza się po mieście samochodem, ale okazjonalnie korzystam też z komunikacji to jedynym jej problemem wg. mnie są spóźniające się autobusy, które utykają w korkach. Nie mam problemu z częstotliwością kursowania czy jako taką siatką połączeń. To że od czasu do czasu coś jebnie i jakiś autobus nie wyjedzie bo nie ma ludzi albo coś się uszkodzi i nie ma kto naprawić to
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: gdyby tylko już dawno nie było to wyjaśnione przed Urząd Skarbowy i CBA.

Nawet gdyby prywatna firma przygotowała 20 stronicowy raport z odpowiedziami na wysrywy jakiegoś dziennikarza czy cholera wie kogo, to zaraz by się #!$%@? do kolejnych rzeczy dla samego dojebywania się. Już nie mówiąc o tym, ze wtedy zaczeli by grać w tę grę i daliby się wciągnąć w polemikę z jakimś trollem.
  • Odpowiedz