Wpis z mikrobloga

Na szczęście uwolniłem się z sekty. Nie głosuję w wyborach i jestem po prostu zwykłym, szczęśliwym człowiekiem. Pojezdziłem dziś rowerem i smutek ogarnia, gdy widzi się ludzi, którzy własnie wychodzą z głosowania. Sekciarze mocno ich trzymają za ryja.

Pamiętajcie, że nie musicie głosować w żadnych wyborach, nie staniecie się ludźmi kategorii b.

#wybory #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • 11
@FrasierCrane: Przez 30 lat nauczyłem się tego, że to ja kreuję rzeczywistość w której żyję, może moi bliscy, nie jakiś Pan w urzędzie. Przeżyłem z 4 rządy, radze sobie za każdej władzy, nic mi wielkiego nie dali, nic mi nie zabrali, nie żyje mi się dzięki nim łatwiej, nie żyje mi się gorzej. Jakbym odłączył się całkowicie od świata, nie kontaktował z nikim przez ostatnie 30 lat, to bym nie wiedział,
  • Odpowiedz
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: Sektą nazywam partie polityczne. Wybory to ich święta, gdzie zbierają się wszyscy wierni i czczą Pana, obrażają członków innych ugrupowań i wojują między sobą. Oczywiście wszystko odgrywa się w atmosferze strachu, bo zastraszanie członków, a potem robienie z siebie tego jedynego, dobrego to odwieczna taktyka. Nie chce już życ w strachu przed innymi, nie chce wierzyć w bajki, że świat jest taki a nie inny, a partia X to jedyni
  • Odpowiedz
  • 0
@Leotard00: Po części już tak jest, ludzie zaakceptowali i się przyzwyczaili. Póki co jeszcze mogą sobie wybrać model samochodu, albo jedną z kilku firm spożywczych na półce, ale państwo to wieczne zakazy i nakazy. Głosując na kogokolwiek, tylko się do tego przyczyniam.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że nie musicie głosować w żadnych wyborach, nie staniecie się ludźmi kategorii b.


@Neobychno: oczywiście, że się staniecie. Tym tokiem chłopskiego rozumowania jestescie na poziomie pisowców XD
  • Odpowiedz
Przez 30 lat nauczyłem się tego, że to ja kreuję rzeczywistość w której żyję


@Neobychno: Twoja główna aktywność na wykopie to tagi famemma, to wiele mówi o wykreowaniu Twojej rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
@Neobychno: mam w 100 proc takie samo podejście. Cieszę się, że jest więcej takich osób. Co śmieszne, reszta tu piszących myśli że ma wpływ na politykę ta duża j tą małą :D Myślą, że decyzję polityków są powiązane z głosowaniem na nich w wyborach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fishuur: Jeszcze #patostreamy, co to w ogóle ma do rzeczy. Mierzmy człowieczeństwo tagami na wykopie. Rozumiem, że memy z papieżem to jest to mityczne wartościowe zainteresowanie. Poprawię się.

@nom_om Właśnie chyba nie mają i większość z nich żyje w jednej, wspaniałej sekcie, która już im wyprała mózgi. U nas to samo, tylko podzielone na kilka frakcji. Jeśli pojawia się osoba jak ja, która krytykuje i opluwa wszystkie partie, to ludzie
  • Odpowiedz