Wpis z mikrobloga

Polska-Afryka-Afryka-Polska...
Idę sobie po mieście i akurat tak słońce padało, że nie było widać jasnej skóry i patrzę na gościa przechodzącego po pasach i normalnie z profilu Murzyn, myślałem, że Murzyn idzie. Okazało się, że to Europejczyk- może być Ukrainiec, ale Polak teź mógł być. Więcej o takim wyglądzie raczej w Rosji czy na Ukrainie. Bardzo podobne rysy twarzy do Murzyna, ubrany w jakiś stary dres adidasa i jeszcze z byle jak wytatuowanym logo adidasa. Bardziej pasował by do czarnego getta w USA niż do ulicy w Polsce (Tylko trzeba pamiętać, że tamtejsi czarni to są Mulaci- Afrykanie zmieszani z białymi z Zachodniej Europy- głównie Anglii).
I tak sobie myślę, że po zachowaniu i częściowo też po wyglądzie, Słowianie przypominają Murzynów. Np. taka "dzika" mentalność, zupełnie inna niż np. u Germanów.
Kiedyś słyszałem, że Słowianie mają nawet genetycznie coś więcej wspólnego z ludnością Nigerii. I właśnie ludność Nigerii, generalnie tej części Afryki, to w zdecydowanej większości przodkowie Afroamerykanów (potem zmnieszanych z Białymi w USA). A Czarni z USA popełniają dużo przestępstw, mają tą swoją specyficzną mentalność itd.
Na filmikach polskiego podróżnika do Nigerii widziałem jak bardzo są to dzicy, hałaśliwi, awanturujący się ludzie. Mega syf na ulicach oczywiście, śmieci walają się wszędzie.
Inaczej sytuacja wyglądała w innej części Afryki- np. w Rwandzie, tam ludność nie tylko wyglądała inaczej- mieli inne rysy twarzy, ale ludzie byli bardziej spokojni i generalnie panował o wiele większy porządek na ulicach, nikt go nie zaczepiał itd.
I teraz tak sobie myślę, że skoro biały człowiek, pochodzi z Afryki, to możliwe, że np. odmienność dzisiejszych Germanów (np. ze Skandynawii czy Holandii) do Słowian może wynikać stąd, że jedni pochodzą od tej ludności Nigerii, a drudzy od tej z Rwandy i okolic. Oczywiście to luźna hipoteza tylko.

P.S.
Kiedyś widziałem jak starsza kobieta zwróciła w Szwecji uwagę Murzynce, że głośno gada przez telefon w sklepie- ta jej odpowiedziała w taki sposób, że normalnie idealnie zareagowałaby tzw. Karyna z Polski na takie coś.

Czym to na zdjęciu lepsze (a może gorsze nawet) od getta w USA co ?

#ciekawostki #historia #nauka #polska #slowianie #afryka #swiat #europa #skandynawia
nowyjesttu - Polska-Afryka-Afryka-Polska...
Idę sobie po mieście i akurat tak słońce ...

źródło: comment_0nsEcLH6JxuKg6Wo2SS5xS7rqlc8RJit

Pobierz
  • 7
@nowyjesttu: Głupoty wypisujesz o Polakach. Prawie wszyscy mamy bardzo jasną skórę, a większość ma jasne włosy i jasne oczy, często nawet blond włosy i niebieskie oczy. A do tego wysoki odsetek ludzi ma u nas grupę krwi Rh - czyli kwintesencję wrodzonych wewnętrznych cech białej rasy człowieka. Jest to odsetek wyższy od przeciętnej ogólnej. Jedyny region w Europie i na Świecie który ma wyższy odsetek braku czynnika Rhezus to pogranicze Francji
@Squatlifter: To nie ma nic do rzeczy o czym piszesz. W Anglii jescze jakiś czas temu Słowian nie zaliczano do rasy białej. To, że często występują blond włosy i niebieskie oczy też nie ma większego znaczenia, gdyż to tylko jedne z dziesiątek cech odpowiedzialnych za typ rasowy człowieka. I tak w większości liczą się cechy twarzy i czaszki. Typowy Polak (nie mówiac o np. Ukraincu) wygląda całkowicie inaczej niż typowy Szwed
nowyjesttu - @Squatlifter: To nie ma nic do rzeczy o czym piszesz. W Anglii jescze ja...

źródło: comment_1dvLaGIODmRTRbu8CIp77eg4DkLwEvRr

Pobierz
W Anglii jescze jakiś czas temu Słowian nie zaliczano do rasy białej.

@nowyjesttu: Słyszałem. Kompletnie szajba im odbiła na tym tle kiedyś. Widocznie nigdy nie byli w słowiańskich państwach przybałtyckich, gdzie większy procent ludności posiada cechy rasy białej niż np. w całych Niemczech. Tak samo w północnej Polsce zresztą. Co do tego chłopca z Meanezji to nie jest albinos przypadkiem? Ewentualnie to potomkowie jakichś Europejczyków marynarzy, którzy kiedyś tam osiedli, bo
@nowyjesttu eh johan. Wiesz że wśród twoich wyidealizowanych aryjczyków jest rownież masa patoli. Tak samo "nawet" na Ukrainie znajdziesz sporo kulturalnych i pożądanych ludzi.
Proporcje faktycznie wypadają na niekorzyść wschodu, ale dopiero zaczynamy się bogacić. Nie ma co się czarować, patologia bierze się najczęściej z biedy.