Wpis z mikrobloga

Hej @Szinako vel @Koniasz jako że mnie zablokowałeś … co jest oczywiste ze względu na rodzaj treści jakie umieszczasz od mocodawców mam pytanie ;)
-Zapytaj tam oficiera gdzie są 4 samoloty z lotniska Mrozowsk ;)

Dziś są zdjęcia lepszej jakości z lotniska i
„Strat, chyba ZERO. Choć
Nr 1
04- 7 szt.
06- 4 szt.
Nr 3
04- 4 szt.
06- 2 szt.
Nr 4
04- 3 szt.
06- 4 szt.
Nr 2
04 - 14 szt.
06 - 14 szt.

Brak 4 sztuk.”

https://twitter.com/Fitek69/status/1776638681857601644?t=b-0blcr59io7w3GlV0Z9Qw&s=19

#ukraina
  • 24
-Zapytaj tam oficiera gdzie są 4 samoloty z lotniska Mrozowsk ;)


@wladdan: Że wam się chce dalej brnąć w ten temat. Udowodnij najpierw, że tyle samolotów tam stacjonowało przy kilku wcześniejszych zdjęciach satelitarnych, a wtedy można coś pogadać.
A 4xSu-34 to bardzo często w tym samym czasie lata i zrzuca bomby UMPK jak coś.
Dodatkowo wskaż mi na lotnisku miejsce, w którym te samoloty ewentualnie zostały zniszczone. Bo według mnie zniszczenie
  • 0
@Szinako: Sam zacząłeś kolportować na wykopie śmieszne fotki z lotniska ale jak ktoś inny to robi to już źle??
Czyli są to te same zdjęcia ;) i na Twoich liczba samolotów się zgadza i jest to dowód na nieudany atak ukrainskich dronów a na moich 4 samolotów brakuje ;) i to też jest dowód na nieudany ukraiński atak ;)
Ot magia ;)
Ojojoj znowu #koniaszowatapropaganda kłamie …. stare i znałem.

Ślady
w sumie nie ma potrzeby atakować sami się zniszczą manewrując tak jak na zdjęciu ze znakiem zapytania, o które się zesrałeś niewiedząc o co chodzi


@bombastick: Żałosny ukrofilu, nie zesrałem się, tylko zapytałem, czy wam się jeszcze nie znudziło drążenie w tym fejku.
Doskonale wiem, po co stoją w tym miejscu te dwa samoloty i to ty raczej nie wiesz, o co chodzi, skoro dodałeś takie zdjęcie ze znakiem zapytania...
Sam zacząłeś kolportować na wykopie śmieszne fotki z lotniska ale jak ktoś inny to robi to już źle??


@wladdan: Człowieku to ty mnie zawołałeś xD

i na Twoich liczba samolotów się zgadza i jest to dowód na nieudany atak ukrainskich dronów a na moich 4 samolotów brakuje ;) i to też jest dowód na nieudany ukraiński atak ;)

Ot magia ;)


@wladdan: A widziałeś w moim wpisie, żebym cokolwiek pisał
znasz z autopsji?


@bombastick: W odróżnieniu od ciebie urodziłem się w Polsce i wiem jak działa służba zdrowia w moim państwie. Wiem, że na Ukrainie chorych mentalnie chowacie po piwnicach i tego typu miejscach, ale u nas się leczy każdego.