Wpis z mikrobloga

#katowice #ukraincy #lata90 #ukraina ... DZIĘKUJĘ... Serdeczne dzięki dla polityków i różnych sympatyków ukrańców w tym jakże pięknym mieście stolicy Śląska i tak dalej...
... Najpierw były kobity potem były dzieciaki a teraz mamy wszelkiego rodzaju młodzież- wyglądają co jak patusy z lat 90...
... Gówniarze którzy wyglądają jak wypuszczeni z obozów głowy na łyso dresik Adidas trzy paski łańcuchy na szyjach... Spojrzenia jak dresiarze którzy zawsze się zastanawiają czy ktoś ma problem...
... Oczywiście ten typ Ukraińców chodzi stadami ale nawet jak chodzą osobno to ich urokliwy głos słychać z daleka więc mogą się spokojnie nawoływać na odległość co jest gorsze niż zombiaki...
... Katowice takie piękne miasto tak pięknie oświetlone że gówno widać...
... Oczywiście ukraińskie orki wydzierają mordy na prawo i lewo...
... Jak chcecie spotkać to idealne miejsce spotkań pod głównym wejściem do galerii katowickiej...
... W tym miejscu jak nie disco polo dla ubogich to piosenki ukraińskie i ukraińska patola która próbuje uprawiać czasami brazylijskie jiu-jitsu nawalając się lub udając nawalankę między sobą...
... Zrobiliście z tego miasta coś poniżej wszelkiej krytyki...
... Także nie ma co udawać ale cofać się nas do lat 90.
... I proponuję w ogóle więcej golizny wśród dup bo po prostu jest tego za mało mam nadzieję że jak będzie cieplej to będziecie już całkiem nago chodzić coś mniej więcej jak ta dupa od tego pięknego rapera który chodzi w workach a ona cała prawie na golasa:)
... Nie pozdrawiam i tak się zastanawiam czy jakby faktycznie jakieś rakietki wleciały to przecież można się domyślać gdzie jest skupienie Ukraińców to myślę że takie miasta się wystawiają:):):)
... Dno dno dno...
  • 18
  • Odpowiedz
@nudziarz123: Lubię czasem poczytać co się dzieje bo u mnie (Rzeszów) praktycznie ich nie ma. Na moim osiedlu na jakieś 400 mieszkań kojarzę 2 rodziny Ukraińców. Ale z tego co słyszałem np. we Wrocławiu to częściej słychać ukraiński niż polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@DrCieplak w Katowicach w centrum jest #!$%@? pod tym względem i nie koloryzuje tego coraz więcej tej patoli... Nie mówię o problemach bo to jest inny temat mówię po prostu o tym co widzisz na ulicy i co słyszysz a jeszcze jak do tego dochodzą jakieś miejsca popularne albo popularne godziny to już jest naprawdę jak na wycieczce w innym kraju.
  • Odpowiedz
@nudziarz123: Ukraińcy to prymitywny, dziki naród. Nawet jeśli są przyjaźni, to ten prymitywizm, wrażenie że naród nie miał w ogóle elit intelektualnych, jest przygniatające i zniechęcające w jakimś stopniu także do tych spokojnych. Ogólnie barbarzyńcy ze wschodu i tyle. ZSRR próbował ich ukulturowić, ale widać z marnym skutkiem.
  • Odpowiedz
@nudziarz123: Katowice to zawsze było miasto patologii. Więc nie schlebiaj sobie. Wyjść w okolice dworca wieczorem to murowane patusowe atrakcje. Najwyraźniej ściągacie patologię swoją patologią. Czują się u was jak w domu.
  • Odpowiedz
@nudziarz123 Wrocław tez jest pełen ukrainców, Legnica i ogólnie dolnośląsk także. Tam to juz się zaczynają śmiać, że jest ich więcej niż samych Polaków. Z czym się musze zgodzić to faktycznie, przed wejściem do galerii katowickiej jest ich naprawdę dużo i czasem czuje się jak obcokrajowiec ze względu na dominujący tam język ukraiński. Zastanawiam się tylko jaki bedzie wklad w rozwój miasta tych młodych osób w przyszłości.
  • Odpowiedz
@Sossija Pytanie gdzie tej patologii nie ma? Jakby tak spojrzeć to wszędzie można się doszukać takich osób. Mieszkałem w różnych dużych miastach w Polsce i muszę stwierdzić, że najwięcej to tutaj jest meneli. Nigdzie nie widziałem aż tylu co w Katowicach, na rynku/ w tramwaju/ na ławkach na ulicy.
  • Odpowiedz
@nudziarz123: dobra dobra, narzekaj, ale przynajmniej już nie strasz ludzi wojną, rakietami. Jeszcze chwila i zaczniesz powtarzać po miedwiediewie groźby o nuklearnych atakach.
W Katowicach od dawna patologia spod znaku menelstwa szerzyła się w centrum. A jeszcze przed wojną w tramwaju regularnie musiałem się bronić przed patusami w dresach, z pseudo patriotycznym zacięciem. Niby patrioci co współmieszkańców bić chcieli. Żaden Ukrainiec mi nie groził do tej pory.
Pseudo Polacy w dresach
  • Odpowiedz
  • 0
@jar-mitryn ...w dupie mam wojnę jak dla mnie mogą Ukrainę zrównać z ziemią albo Rosję ani mnie to ziębi ani mnie to grzeje ani żadne argumenty pół żartem czy pół serio o ruskich ciołkach pod Warszawą dzięki Ukraińcom też mnie nie ruszają
...Ja mówię i przestrzegam zwykłych ludzi przed tym co się dzieje po prostu na mieście bo ludzie sobie sprawy nie zdają
... A porównywanie na przykład zwykłych meneli do jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@Sossija co innego tak zwana Polska patologia co jest bardzo szerokim zresztą pojęciem a jednak Katowice to jest ta pseudo stolica i ludzie z ościennych wiosek tutaj zjeżdżają więc to nie jest tak że to jest tylko katowicka patologia raczej wątpię żeby Ukraińcy się zjeżdżali z ościennych miast skoro widać ich na co dzień
  • Odpowiedz
@nudziarz123: widzę że czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz. Uczepiłaś się tej wojny i doklrjasz ja bez sensu byle by ponarzekać.
A fakt jest taki że przeciętny mieszkaniec bardziej boi się że dostanie wieczorem wpier..l od dresa z wielką polską naszywką, kotwicą Polski walczącej i zaczepiającego każdego kto nie wygląda my "zbyt polsko"
Ha tfu na tych patusow, do patriotyzmu wam dalej niż do matury.
  • Odpowiedz
zrezygnowałem z wizyt w centrum na wieczorne spacery.


@jar-mitryn: dokładnie, jak się zatrzymywałem w Katowicach, to nawet z hotelu nie wychodziłem wieczorem (novotel). A przecież do centrum rzut beretem. Jedyne takie miasto.
  • Odpowiedz