Wpis z mikrobloga

Koledzy, mam takie dwie karty graficzne staruszki (generalnie mam dostęp do większej ilości i innych modeli) i chcę się zorientować czy i ew ile są one warte ?

więcej foto w komentarzu

1) MSI GeForce 6800GT 256MB GDDR3 AGP Pro 4X/8X Video Card NX6800GT-TD256

2) NVIDIA GEFORCE TI 4200 128MB DDR AGP

Stany ideolo

#retrogaming #komputery #retrocomputing
Blahhblahh - Koledzy, mam takie dwie karty graficzne staruszki (generalnie mam dostęp...

źródło: image3 (8)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pangia: przeczytałeś to co napisałeś ? :)

to w końcu warte nic czy "coś" - np dla fanów retro pc ? Bo na grupie fb o której rozmawiałem z kolegą wyżej jest spore zainteresowanie po 1h od wrzucenia posta i proponowane ceny 150-200zł. Więc jestem ciekawy co np Tobą, jako osobą, która nie ma o tym pojęcia, kierowało żeby napisać "nic" ? :D
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: bo w dzisiejszych czasach nawet przeglądarka internetowa na tym nie odpali więc jeśli miałby to ktokolwiek kupić to tylko ktoś kto potrzebuje konkretnie tego sprzętu w jakimś dziwnym celu
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: w cenie którą zaproponowali koledzy wyżej to bym wziął od razu, te karty (a szczególnie GF4Ti) są dziś sporo warte, bo jest ich mało na rynku (w przeciwieństwie do 4 MX, których nikt nie chce)
  • Odpowiedz
  • 1
@winsxspl: obydwie poszły po 150-200 zł bez żadnego problemu i z kolejką chętnych w kilka h po wrzuceniu posta na fb, więc jak zwykle inteligenci z wykopu p--------i glupoty %-)
  • Odpowiedz