Wpis z mikrobloga

Tutaj powiedziałem, że jak wygram klucz do Planetiles w rozdajo @tomaszbiznesu (oznaczam, żeby dev nie myślał, że ściemniałem ;) to zasponsoruję komuś innemu kopię gry, bo i tak bym kupił ją dla siebie ze względu na lubiany gatunek gry oraz chęć wsparcia Polskiej gry stworzonej przez polskich Polaków z Polski. POLSKA GUROM. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Zasady proste jak szpagaty logiczne dla wielu osób z tego portalu ( ͡º ͜ʖ͡º):
1. Wystarczy zaplusować i liczyć, że wypadnie na ciebie
2. Zielonki papa

Tyle, więcej zasad nie ma.
Tak jak w oryginalnym poście o rozdajo, losowanie odbędzie się za 48 godzin.


+- kilka-kilkanaście godzin, bo jestem w terytorialnej komisji wyborczej. Tej, do której wędrują pakiety i protokoły głosowania od obwodowych komisji wyborczych, czyli nasza praca zaczyna się dopiero w nocy (nie licząc dyżuru w trakcie czasu głosowania) i potrafi trwać do rana jak jest jakiś zgrzyt, (zawsze są) lokalny rekord to powrót do domów poniedziałek 17:00. Zależy od tego jak kompetenne, albo niekompetentne, będą komisje obwodowe. Więc realnie macie 50-60 godzin.

Ale na pewno losowanie się odbędzie i jakiś Miras albo Mirabelka dostaną Planetiles za darmo.

PS Możecie próbować, kod ze zdjęcia już wykorzystałem. Zwycięzca dostanie kod kupiony przeze mnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

PSS Właśnie sobie przypomniałem, że posty na mikro mają lifespan 24H. Trudno. ¯\(ツ)/¯ Niech Białek to zmieni, ja na to nic nie poradzę, przekazujcie ten post znajomym jak minie doba.
Biskupator - Tutaj powiedziałem, że jak wygram klucz do Planetiles w rozdajo @tomaszb...

źródło: Screenshot 2024-04-06 013406

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@crs333: xD, doczytaj do końca, ja go wykorzystałem zanim wrzuciłem posta. Taki ze mnie cwaniak. ;) Serio myślałeś, że bym wrzucił zdjęcie z widocznym, niezużytym kodem? :p
Celowo dałem tą informację na sam dół. Prztyczek w nos dla nieczytających. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Biskupator: no właśnie czytałem pobieżnie i wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem sprawdziłem i się zawiodłem, a następnie usunąłem komentarz który napisałem po zawodzie :D ale gierka wygląda spoko. Jakby nie fakt, że ogrywam Baldura i po 40h kończę 1 akt, a do tego głównie gram na konsoli to sam bym kupił. Ale jak teraz kupie, to zapomnę i trafi na kupkę wstydu
  • Odpowiedz
  • 2
kupkę wstydu


@crs333: Nawet mi nie przypominaj kupki wstydu.. Ja właśnie Baldura mam na tej kupce od jego premiery. Aż wstyd przyznać. Yyyyy, jeszcze zbieram drużynę przed wyruszeniem w drogę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@Biskupator: Nie mogłem użyć do loterii mirko.pro bo nie dałem we wpisie #rozdajo, więc zrobiłem to manualnie. Wybaczcie też spóźnienie, ale jak o 16 wróciłem po wyborach do domu to padłem jak trup i spałem do rana, a od rana praca, nie było czasu. Ale mówiłem, że dojdzie do losowania i koło fortuny zdecydowało, że wygrał @EiderSeek. Dodaję filmik z losowaniem, żebyście nie mówili, że ustawione.
Mirko nie chciał
Biskupator - @Biskupator: Nie mogłem użyć do loterii mirko.pro bo nie dałem we wpisie...
  • Odpowiedz