Wpis z mikrobloga

Może to nie krata może i nie wszystko na raz ale sprawiedliwości musi się stać zadość. #kratadlaciechana !!

http://www.wykop.pl/wpis/7547152/kupie-krate-i-obale-na-raz-http-www-wykop-pl-link-/

Rozpoczynam maraton.

Każdy może się przyłączyć z własną kratą!! #kratadlaciechana

(wszystkie piwa pijemy z grupy Pana prezesa Jakubiaka)

24 -4 =20

Ok. jedziemy:

1 Grand Prix:

Wow, wielce zachwalany nawet za granicą. Pierwsze wrażenia? Wow jaki owoc, jaki kwiat, Kolejne łyki krzywią i dają zagwostkę. Jednak to piwo jest genialne nabiera pełnego smaku w połowie szklanki. Pierwsze łyki to dużo kwiatów, jaśminu? owoców? potem jest pytanie czy ja to wypiję ale jest podobnie jak z mocnymi porterami. Dochodzisz do połowy i zaczyna bosko smakować. Jak się trochę znieczuli język to są nowe smaki a na koniec odbija się kwiatami,jaśminem i wszystkim. Rewelacja i smakowitość. Jedynie cena jest wysoka.

2, Bojan Toporek świetne bardzo smakowite piwo typy lager. Jest cholernie smaczne, naturalny gaz, dobra piana super się pije super smakuje. Jasne piwo z najwyższej półki.

3. Miodnego nie trzeba przedstawiać bardzo smaczne bardzo dobre. Dobry prezent dla #rozowepaski

4. Lwówek Porter. Moc i łagodność za razem. Świetny aromat jak kawa a smak jesze lepszy specyficzny porter, może mocno ukierunkowany w jeden smak ale jest super. Mocno kawowy, słodkawy ale gites i dużo alko.

PS. to takie sobie teraz testy. Nie każdy musi to robić. Po prostu wypij krate dla ciechana bo szanujemy nasze regionalne dobre browary. To nasz skarb.

#piwo #pijzwykopem #obietnica #oswiadczenie #nocnazmiana @BrowarCiechan

axis_mundi - Może to nie krata może i nie wszystko na raz ale sprawiedliwości musi si...

źródło: comment_iGfYRZSam1Ztynzc1REJTInzkpPMAsXV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: już ci mówię: mokowtów sklep promilek, wilanowska 363 lokal 42 Było ich sporo w lodówie aż się zdziwiełem. Za "marc pol'em" w pasażach jest ta monopolka.

Mały sklep acz duuużo oryginałów browanych to na plus

Grand Prix po 7,5zł jak dla mnie dużo.

@Pommernstellung: w mniejszych sklepach gdzie są ciekawe piwa. Omijaj duże i trafisz.
  • Odpowiedz
@Pommernstellung:

@to_jest_chyba_kurcze_zart: ja ostatnio omijam grand prix szerokim lukiem, w sklepie widze je co jakiś czas a mimo wszystko wole sięgnąć po Rowing Jacka, Sunny Ale albo Atak Chmielu. Niestety stosunek browaru do klienta mnie załamał i po kupnie tylu wadliwych (czyt. wyjątkowo zmętnionych z gigantyczną ilością osadu drożdzowego) egzemplarzy odpuszczam następne ryzyko. Bardzo lubiłem to piwo, pierwsza warka była przepyszna, ale Ciechan skutecznie mnie od niego odstraszył. Browary regionalne,
  • Odpowiedz
@mlek: Nie lokalno patriotyczne tylko ogólnie patriotyczne (nie pochodzę z rejonów tych browarów)! Skończę kratę ciechana to będę inne browary polskie "promował" ! Następny w kolejności chyba będzie browar Miłosław z ich Komesem. Tyle i zobaczymy co będzie z ciechanem.

Też mi się zdarzały dziwne butelki ciechana.

Btw. Nie na siłę tylko szczerze kibicuję polskim browarom i polskie piwo jest najlepsze! Dla tego wnikam w temat!

PS. Rowning Jack jest zajebisty
  • Odpowiedz
ja ostatnio omijam grand prix szerokim lukiem, w sklepie widze je co jakiś czas a mimo wszystko wole sięgnąć po Rowing Jacka, Sunny Ale albo Atak Chmielu. Niestety stosunek browaru do klienta mnie załamał i po kupnie tylu wadliwych (czyt. wyjątkowo zmętnionych z gigantyczną ilością osadu drożdzowego) egzemplarzy odpuszczam następne ryzyko. Bardzo lubiłem to piwo, pierwsza warka była przepyszna, ale Ciechan skutecznie mnie od niego odstraszył.


@axis_mundi: ale jakie ryzyko, przecież
  • Odpowiedz