Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia

co oglądacie teraz kiedy mafs się skończyło? Nie pytam o filmy czy seriale tylko o jakieś fajne reality show. Może weszło coś nowego na Player albo Netflix, a ja nie zauważyłam? Dajcie proszę typy.

Jeszcze Wam napiszę tak od siebie w innym temacie.
Wczoraj była (światowa i polska) premiery filmu "Rzeźbiarz łez".

Czytałam książkę z "moją młodzieżą" i bardzo nam się podobała. Film za to mnie ogromnie rozczarował. Ciekawa jestem Waszych opinii. Zwłaszcza osób, które też miały okazje przeczytać wcześniej książkę.
  • 17
@Rosalinea:
Hej, Kochane :* ja jestem w ciężkim szoku od rana. Śnił mi się trójkąt - jakaś blondyna z dwoma mężczyznami. I że niby ja się obudziłam, a to leciało w tv. Samo! Widzę, jak radośnie wije się blondyna, #!$%@? pupą i piersiami, zaprasza panów siedzacych przed tv ( i mnie ;)), mówiąc, że mogą wkładać fallusy między jej bogate piersi. I nagle kieruje się jeszcze bliżej w stronę kamery. A
@Rosalinea: właśnie oglądam rzeźbiarza. Hm. Mieszane mam uczucia. I moje przeżarte wykopem serce ma ogromną ochotę stwierdzić: "Szła wystrojona na bal i wciąż miała takie obdarciuchowe plastry na palcach? Nie było czystych? A poza tym serio? Będą to robić w trakcie balu, w klasie, do której każdy może zajrzeć i każdy ma ich za rodzeństwo???". Tak o ;) Oglądam dalej.
  • 0
@MajaF1: oj, a czytałaś książkę?
Bo ten film to zwykły chłam jest. Sfilmowali jakieś randamowe urywki z książki, a główny problem zupełnie umknął w filmie.