Wpis z mikrobloga

@MrProfeska: po przejrzeniu pierwszej lekcji mam 3 zastrzeżenia:

1. Lekcja jest za krótka, średnio ogarnięty w obsłudze komputera przejdzie ją w kilka chwil.

2. Rozumiem że nie chcesz tłumaczyć każdego słowa, ale odnośnik do dokumentacji by się przydał dla żądnych wiedzy.

3. Skoro jest to kurs WP to jako jedną z pierwszych lekcji powinno być napisanie prostego programu i pokazanie jak można odpalić na fizycznym sprzęcie (jeżeli jest to możliwe, nie
@mycocaine: Dzięki za opinię. Już odpowiadam:

1) Nie jest to moją pracą, nie mam czasu zawsze na pisanie długich lekcji. Dodatkowo tworzę je na podstawie materiałów udostępnionych po angielsku przez Microsoft, więc podział robię taki sam jak u nich.

2) Na dole każdego artykułu jest źródło.

3) Żeby w ogóle zacząć myśleć o tworzeniu na WP, trzeba mieć jakieś podstawy. Nie chcesz przecież zrobić aplikacji wyświetlającej statycznie tekst. Zresztą przeczytaj lekcję
@MrProfeska: rozumiem. Ale z drugiej strony to dobrze, im wiecej nowych ludzi w branży chcących pisać aplikacje na WP, tym lepiej dla nas wszystkich, a wzrost zainteresowania w tej grupie można osiągnąć publikując właśnie bardzo, podstawowe lekcje, tak trzymać.