Wpis z mikrobloga

Życie na NEET* pierwsze dwa dni po rzuceniu roboty. BTW nie wiem czemu po ostatnich wpisach mnóstwo osób zaczęło mnie obserwować xD

Wczoraj wstałem o 7 rano, zawiozłem z rana matkę na autobus. Potem pojechałem do sklepu po bułki i chleb. Obejrzałem rano 1 film a popołudniu jeszcze 2 (normalnie w ciągu tygodnia zdążam/mam siły obejrzeć jeden. Przypomniałem sobie, że nie mam jedzenia na obiad to znowu do sklepu. Dziwnie się czułem że znowu przed południem jestem w sklepie i jeszcze dziwniej się czułem gdy łapałem się, że sprawdzam cały czas godzinę - przecież ja się nigdzie już nie śpieszę ¯\(ツ)/¯ A no i wieczorem pomagałem koledze zdać egzamin

Dzisiaj wstałem o 10 i od rana smażyłem krążki cebulowe. Nasmażyłem ich dla wszystkich w domu ale chyba będzie na dwa dni.

#neet #chwalesie
SzubiDubiDu - Życie na NEET* pierwsze dwa dni po rzuceniu roboty. BTW nie wiem czemu ...

źródło: big lebowski

Pobierz
  • 8
@SzubiDubiDu: to jest fajne żyćko i ile masz na to środki - tylko pytanie realnie jak długo nawet posiadając środki pieniężne będziesz w stanie nie popaść w obłęd w stylu wstawanie o 13 godzinie, brak umiejętności skupienia się na filmiku YT 20 minut a gdzie mowa o filmie, alkoholizm i tak dalej.

żeby realnie nie pracować a sobie żyć i nie być zdegenerowanym umysłowo po latach siedzenia w chacie bez pracy