Wpis z mikrobloga

@antagonista1111: a kto to wie, ja bralem jak bylo chyba nawet ponizej 4 i mi sie kolo 8 zwrocila poczatkowa inwestycja (i to nie liczac dwoch dywidend co zlapalem po drodze) jak sprzedalem polowe. Hajs z tej polowy poszedl w obligi EDO i bedzie sie tam krecil do emerytury, druga polowa to czysty zysk i tez bede to trzymal w nieskonczonosc, nie planuje nigdy wychodzic z pozycji ktora juz mi sie
  • Odpowiedz
@logiczny_sens: ja nie umiem doradzic bo nie kupowalem teraz. Ale gdybym to ja kupil i byl w tym momencie tj. 04.04.2024 13:20 i mirbud juz zwalil sie o 13% przy info o rozwodnieniu akcji o 19% to raczej bym uznal ze juz po ptakach i bym nie sprzedal (bo tez nie kupilbym go gdybym oczekiwal tylko wzrostu o te 6 pp roznicy), moment na emergency ucieczke byl raczej od razu po
  • Odpowiedz
@widmo82: zobaczymy, obys mial racje, ja tam nigdy nie wiem czy glowny wlasciciel sie nie dogadal z jakims fundem. Cale szczescie ze w mirbudzie jednak kilkanascie procent maja TFI oni tanio skory nie sprzedadza.
  • Odpowiedz
@Thrandir: Przytoczę sytuację z Kernel Holding gdzie fundy też miały spory procent. Jako pierwsze zwinęły manatki po ogłoszeniu zejścia z giełdy i zostali tylko mniejszościowi. Na bananie staje się normą dymanie bo KNF i tak nic nie może
  • Odpowiedz